01.09.2016. 00:15
Aizvadītas vairākas pārbaudes spēles futbolā starp nacionālajām valstsvienībām, kas gatavojas Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra mačiem šīs nedēļas beigās un nākamās sākumā. Igaunija Pērnavā spēlēja neizšķirti 1:1 pret Maltu.

Igaunija Pērnavā spēlēja neizšķirti ar Maltu - 1:1. 57. minūtē "Gabala" uzbrucējs Sergejs Zeņovs izvirzīja igauņus vadībā, bet tikai divas minūtes vēlāk Alfrēds Eflongs atjaunoja neizšķirtu. 6. septembrī Igaunija aizvadīs pirmo spēli Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā, viesos tiekoties ar Bosniju un Hercegovinu.

Neizšķirti, taču bez vārtu guvumiem spēlēja Turcija un Krievija - 0:0. Antālijā notikušajā mačā turkiem piederēja neliels pārsvars bumbas kontrolē, taču krieviem vairāk sitienu pa vārtiem (3:2). Krieviem, kam kā nākamā finālturnīra mājiniekiem nav jāspēlē kvalifikācijas turnīrā, 6. septembrī nākamais pārbaudes mačs, tiekoties ar Ganu. Savukārt Turcijai 5. septembrī pirmajā oficiālajā turnīra mačā izbraukumā jātiekas ar Horvātiju.

Pasaules čempione Vācija aizvadīja pirmo spēli kopš "Euro 2016" un mājās tikās ar Somiju. Vāciešiem bija liels pārsvars visa mača garumā, tomēr rezultātu atklāt izdevās vien otrajā puslaikā. "Schalke" pussargs Makss Mejers 55. minūtē guva pirmos vārtus, bet 77. minūtē somu aizsargs Pauluss Arajūri neveiksmīgi raidīja bumbu savos vārtos, ļaujot vāciešiem svinēt panākumu ar 2:0.

Vācija pirmo spēli Pasaules kausa kvalifikācijā aizvadīs 4. septembrī, viesos tiekoties ar Norvēģiju, savukārt somiem dienu vēlāk mājās jāuzņem jaunvalsts Kosova.