05.01.2017. 15:22

Igaunijas čempionāts sāksies 29. un 30. aprīlī Langes trasē, Tartu apriņķī, bet turpināsies 3. un 4. jūnijā Pērnavā, kur vienlaikus tiks aizvadīts arī Latvijas motokrosa čempionāta posms. Reizē Pērnavā notiks arī Eiropas Ziemeļaustrumu zonas čempionāta posms.

Pēc tam 15. un 16. jūlijā Igaunijas čempionāts turpinšies ar trešo posmu Kivieli trasē, bet 26. un 27. augustā risināsies priekšpēdējais posms Tihemetsā.

Sezonas noslēdzošais posms risināsies 24. septembrī Latvijā, Cēsīs, kur vienas dienas garumā gaidāmas grandiozas cīņas starp igauņiem un latviešiem. Reizē šis būs arī Latvijas čempionāta finālposms.

Arī pērn Igaunijas motokrosa čempionāts notika piecu posmu ietvaros.

2016. gada sezonā MX1 klasē par čempionu kļuva pieredzējušais Tanels Leoks, kurš aiz sevis atstāja Hariju Kullasu un Gertu Krestinovu, kamēr labākais no latviešiem ar astoto rezultātu bija Dāvis Līvs, tiesa, nestartējot vienā posmā. MX2 klasē titulu ieguva Karels Kutsars, otrais bija Erki Kahro, bet godalgoto trešo vietu izcīnīja Tanels Leoks, kurš startēja arī šajā klasē. Piekto vietu ieņēma latvietis Kristers Drevinskis.

Izmantotie resursi:Motorsport Media | motorsport.eeBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties