22.11.2013. 12:54
Viļņas basketbola kluba "Kibirkštis" aizsardze Ieva Krastiņa ir nopelnījusi ceturto labāko lietderības koeficientu Eirolīgas trešās nedēļas spēlēs, piektdien, 22. novembrī, paziņoja FIBA Eiropas nodaļa.

7 - Nadezhda 0-3 Sparta&K 0-1

“Kibirkštis” basketbolistes trešdien pirmajā mājas spēlē pārspēja Spānijas čempiones un 2011. gada Eirolīgas uzvarētājas, Salamankas klubu “Perfumerias Avenida” ar rezultātu 81:64. Pirmajā puslaikā Viļņas komanda izrāvās vadībā ar 49:32. Ceturtās ceturtās sākumā “Avenida” samazināja starpību līdz astoņiem punktiem (66:58), bet Krastiņa atbildēja ar diviem tālmetieniem un diviem punktiem ātrajā uzbrukumā, nodrošinot uzvaras izrāvienu.

Ieva Krastiņa iemeta četrus no četriem tālmetieniem, 26:53 minūtēs guva 16 punktus (2p 2/5, 3p 4/4), izcīnīja četras atlēkušās bumbas aizsardzībā, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, vienu reizi kļūdījās, pārķēra divas bumbas, saņēma vienu personisko piezīmi, izprovocēja vienu pārkāpumu un ieguva +/- rādītāju 11.

Par trešās nedēļas vērtīgāko spēlētāju tika atzīta Horvātijas kluba “Novi Zagreb” un Serbijas valstsvienības aizsardze Milica Daboviča. Izbraukumā piedzīvojot zaudējumu pret Polijas čempionēm “CCC Polkowice” (53:62), viņa guva 22 punktus un savāca astoņas bumbas zem groziem.