01.01.2014. 14:38

  • Girgensonam neveiksmīgs sniegums «Sabres» «sausajā» zaudējumā šodien
  • Medijs: Girgensons ir šīs sezonas «Sabres» sensācija 2013. g. 19. decembris

Par pagājušā gada Latvijas uzlecošo sporta zvaigzni atzītais Girgensons savā debijas sezonā NHL 39 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficienta -5. Viņš pašlaik ir vienības ceturtais rezultatīvākais spēlētājs.

Portāls uzsver, ka Girgensona potenciāls spoži sācis izpausties vien tad, kad «Sabres» komandu pārņēmis Teds Nolans, kura vadībā latvietis spēlējis arī Latvijas izlasē pērnā gada pasaules čempionātā.

«NHL ir spēlējuši vien daži izcili latvieši. Artūrs Irbe un Sandis Ozoliņš. Arī Zemgus Girgensons?» izcēlis portāls, uzsverot, ka uzbrucējam pašlaik ir labākie ripas kontroles rādītāji komandā.

«Kad Girgensons atrodas laukumā, «Sabres» ripas kontrolēšanas spējas strauji uzlabojas. Statistika liecina, ka komandas rādītāji šajā ziņā ar viņu laukumā uzlabojas par 4,4%,» teikts apskatā. «Girgensons ir labākais pozicionālais komandas spēlētājs, un to viņš ir panācis tieši Nolana vadībā. Statistiski izsakoties, ja visa komanda darbotos ar šādiem ripas kontrolēšanas un vārtu gūšanas momentu izveidošanas rādītājiem, «Sabres» šajā statistikas sadaļā būtu līgas labāko pieciniekā.»

«Fakts paliek fakts - Girgensons ir labs. Patiešām labs,» piebilst portāls.

«Sabres» ar 26 punktiem 40 spēlēs joprojām pārliecinoši ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.StudioMix, SIA, Studija StudioMix, SIA, Studija Tallinas 81, Rīga, LV-1009
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties