01.07.2015. 08:07
Formula 1 komanda "Ferrari" izrādījusi interesei par Danielu Rikjardu, kurš jau nākošgad varētu kļūt par Kimi Raikonena aizvietotāju. Pats austrāliešu sportists šādu scenāriju sauc par maz iespējamu, tomēr pilnībā atsakās izslēgt.

"Ferrari" šobrīd apsver jautājumu par sadarbības turpināšanu ar Raikonenu 2016. gada sezonā, paralēli visai neslēpti izrādot interesi par citiem pilotiem. Iepriekš tika ziņots par Valterī Botasu kā galveno kandidātu uz Raikonena vietu, bet tagad par tādu var saukt arī Rikjardo, pērnā gada trešās vietas ieguvēju F1 čempionātā.

"Es neieslīgšu detaļās," runājot par "Ferrari" komadnas izrādīto interesei, stāsta Rikjardo. "Šobrīd neiet runa par kaut kādiem līgumiem vai ko tādu. Tas, ko vēlos es, ir uzvaras. Tieši šī iemesla dēļ šogad reizēm esmu sarūgtināts. Mana komanda nav tādā pozīcijā, lai spētu uzvarēt, taču man, kā pilotam, tieši tas ir nepieciešams, vēlams tajā karjeras posmā, kad vēl esmu jauns un izsalcis. Šobrīd jūtu, ka manī vēl ir liels potenciāls."

Lai gan Rikjardo neslēpj, ka jūtas pagodināts par "Ferrari" izrādīto interesi, viņš arī atklāj, ka līgumsaistības ar "Red Bull" pārtraukt nebūtu tik vienkārši.

"Ar līgumiem nav tik vienkārši," viņš saka. "Es nevaru tā vienkārši pateikt, "jā, es braukšu "Ferrari" komandā". Cik saprotu, šobrīd man nav iespēju atteikties no līgumsaistībām. Tajā pašā laikā jūtu, ka "Red Bull" uz nākamo gadu var mainīties un mēs varam atgriezties virsotnē. Es aizvien uzskatu, ka mūsu komandā strādā pareizie cilvēki. Mums ir tas, kas nepieciešams, lai atgrieztos. Runājot par "Ferrari", ir jauki, ka tāda komanda tevi ievēro, tāpēc uztveršu to kā komplimentu un tad jau redzēsim, kas notiks."

Lai gan Rikjardo iespējamo pāriešanu uz "Ferrari" nosaucis par maz iespējamu, tomēr pilnībā to neizslēdz, sevišķi ņemot vērā "Red Bull" īpašnieka Dītriha Matešica nesen izteiktos draudus, ka komanda varētu pamest Formulu 1.

"Es nekad nevienu iespēju neizslēgšu pilnībā, jo man nav daudz pieredzes ar līgumiem," saka Rikjardo. "Es F1 čempionātā neesmu ilgu laiku. Esmu drošs, ka lietas mainās. Jebkas var mainīties. Arī Dītrihs presē ir paudis dažas lietas, tāpēc nekad nevar zināt, kas notiks."

Izmantotie resursi:autosport.com - the authority on Formula One,...Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties