22.12.2017. 18:05

Kreisās kājas ceļgala savainojuma dēļ izlaidis divas spēles, Kristaps Porziņģis aizvadītajā naktī atgriezās ierindā un palīdzēja Ņujorkas "Knicks" savā laukumā ar 102:93 pieveikt Austrumu konfereces labāko komandu Bostonas "Celtics" ar saspēles vadītāju Kairiju Ērvingu priekšgalā. Tomēr latvietis, kurš šajā sezonā desmit mačos sasniedzis vai pārsniedzis 30 punktu robežu, bija pagalam pieticīgs – tikai viens punkts. Mērķi nesasniedza neviens no 11 Porziņģa metieniem no spēles.

Šonakt pulksten 2:00 būs iespēja reabilitēties, aizvadot izbraukuma spēli pret Detroitas "Pistons", kas iepriekšējā spēlē piedzīvoja zaudējumu – 93:110 izbraukumā pret Dalasas "Mavericks", kas atrodas rietumu pašā apakšā. Turklāt vāju spēli aizvadīja visi komandas līderi, nevienam spēlētājam laukumā nepavadot vairāk par 30 minūtēm un starta pieciniekam otrajā puslaikā tikpat kā nespēlējot.

"Pēc pirmajām piecām minūtēm neredzēju nevienu indikatoru, kas liecinātu par to, ka mūsu spēlētāji vēlētos sacensties ar pretiniekiem. Tāpēc neredzēju nevienu iemeslu, lai kāds no vadošajiem spēlētājiem atgrieztos laukumā," par otrā puslaika ievadu sacīja Detroitas "Pistons" galvenais treneris Stens Van Gandijs. Viņa vadītā komanda pirms tam bija izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas.

Cirkšņa savainojuma dēļ ceturto spēli pēc kārtas izlaidīs laukuma saimnieku aizsargs Eiverijs Bredlijs, kurš vidēji izcēlies ar 15,7 punktiem. Viņa prombūtnē starta piecinieks mainījis aprises – pret mazākiem pretiniekiem Van Gandijs uzticējies debitantam Lūkam Kenardam, bet iepriekšējā mačā laukumā devās spēka uzbrucējs Entonijs Tolivers.

Viņš pret "Mavericks" bija rezultatīvākais ar 18 punktiem, kamēr pārējais starta piecinieks kopā iemeta tikai 31 punktu. Galvenais punktu guvējs Tobiass Heriss, kurš vidēji spēlē iemetis 17,5 punktus, realizēja četrus no 16 metieniem un palika ar desmit punktiem. Nevienā no pēdējām septiņām cīņām viņam nav izdevies sasniegt 20 gūto punktu robežu.

Toties komandu pirmajā savstarpējā duelī Heriss bija rezultatīvs. Viņš Ņujorkas "Knicks" grozā iemeta 31 punktu un palīdzēja izbraukumā izcīnīt uzvaru ar 111:107. Detroitas "Pistons" atradās iedzinējos ar 21 punkta deficītu, bet tas netraucēja tikt pie panākuma. Porziņģis 35 minūtēs iemeta 33 punktus un savāca piecas atlēkušās bumbas. Pašlaik komandas Austrumu konferences kopvērtējumā ir līdzās.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader in Sports

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa