10.03.2015. 13:54
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pirmdien ir ierosinājusi Latvijas futbola virslīgas kluba «Skonto» FC tiesiskās aizsardzības procesu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Tiesiskās aizsardzības procesa ierosināšana nozīmē, ka tuvāko divu mēnešu laikā «Skonto» FC būs jāizstrādā un ar kreditoru vairākumu jāsaskaņo tiesiskās aizsardzības procesa plāns. Pēc tam tiesa lems, vai apstiprināt plānu un pasludināt «Skonto» FC tiesiskās aizsardzības procesu.

Minēto divu mēnešu laikā «Skonto» FC iegūs noteiktu aizsardzību, piemēram, kreditori nevarēs prasīt tā maksātnespējas pasludināšanu, kā arī tiks apturēta nodokļu prasījumu nokavējuma naudas aprēķināšana.

Jau ziņots, ka pērn Latvijas futbola virslīgā otro vietu izcīnījusī «Skonto», ir bijušas ilgstošas finansiālas parādsaistības, lielākās no tām pret Valsts ieņēmumu dienestu (VID) nenomaksātu nodokļu veidā.

Klubs sākotnēji nesaņēma A-licenci spēlēšanai Latvijas virslīgas 2015. gada sezonā, tomēr pēc vēršanās Latvijas Futbola federācijas (LFF) Apelāciju komisijā, licence tika saņemta un klubs turnīrā piedalīsies. «Skonto» iesniedza Apelāciju komisijā dokumentus, kuri apliecināja, ka klubs ir izstrādājis parādu atmaksas grafiku pret kluba darbiniekiem un citiem kreditoriem.

Latvijas futbola virslīgas sezona sāksies šīs nedēļas nogalē. «Skonto» pirmo spēli aizvadīs viesos pret FK «Liepājā».

Gatavojoties sezonai «Skonto» otro gadu pēc kārtas uzvarēja Latvijas futbola virslīgas Ziemas kausa izcīņā.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties