29.01.2014. 13:37
Čehijas trešās spēcīgākās līgas hokeja kluba vārtsargs kļuvis par slavenību vietējā un pasaules mērogā, sargājot vārtus krietnā kunga dūšā. Iepriekš publicētajos video redzamais mūris ir izskaitļots - tas ir Čehijas otrās līgas hokeja kluba "Klasterce" 24 gadus vecais vārtsargs Romans Kaspars.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Ierakstā redzams, ka viņš ar grūtībām turas uz kājām, vairākas reizes apgāžas, bet tomēr veiksmīgi atvaira pretinieku mesto ripu.

Neskatoties uz stipro reibumu, Kasparam spēles laikā izdevies atvairīt pietiekami daudz ripu, lai viņa komanda uzvarētu pretinieku klubu "Karlovy Vary" ar rezultātu 8:5.

Hokejists vietējiem žurnālistiem atzinās, ka pirms spēles izdzēris astoņas glāzes ruma un divus alus, tāpēc neko daudz no spēles neatceras.

"Es atceros, ka iedzēru un ka biju ļoti priecīgs par gaidāmo spēli, kurā mēs uzvarējām, es gribētu piebilst. Pēc tam es attapos, ka mēs fotografējamies pēc mača. Kas notika pa vidu, ir miglā tīts, bet tas nevarēja būt pārāk slikti, jo es atvairīju dažas ripas," stāstīja vārtsargs.

Kaspars minēja, ka dzērieni viņam ļāvuši atslābināties un spēlēt labāk, tomēr spēles komentētāji atzina, ka viņam vairākas reizes palaimējies atrasties īstajā brīdī īstajā vietā.Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties