13.07.2015. 16:31
Runājot par online pokeru par vienu no lielākajām sensācijām savulaik kļuva pokera spēlētājs no Zviedrijas, kura parādīšanās uz online pokera skatuves bija pietiekami skaļa un izraisīja plašu rezonansi. Runa ir par spēlētāju, kuru pazīstam ar niku - "Isildur1" jeb Viktoru Blomu.

Pokera portāls HighStakesDB savulaik publicēja rakstu sēriju no deviņiem rakstiem, kurā Viktors Bloms dalās ar savu pieredzi, kā viņš kļuva par pokera spēlētāju un ar kādām grūtībām viņam nācās saskarties savā līdzšinējā pokera spēlētāja karjerā. Pirmie raksti par Viktoru Blomu ir paša pokera spēlētāja sarakstīti, taču nākamos ir uzrakstījuši pokera portāla svenskaspelare.com lietotāji, kas labi pazīst Viktoru un zina viņu pietiekami labi. Lūk daļa no Viktora Bloma pirmā raksta.

1. daļa - Ievads pokerā no Viktora Bloma *

* Šis raksts ir tapis vairākus gadus atpakaļ un uz doto brīdi Viktors nav sniedzis komentārus par savu privāto dzīvi un saviem sasniegumiem pokerā..

Spēlēt pokeru man iemācīja mans brālis. Kad es mācījos vēl skolā, viņš man parādīja kā spēlēt Texas No Limit pokeru. Mēs parasti spēlējām HeadsUp spēles formātu. Laikā, kad mācījos spēlēt pokeru televīzijā tika rādīts TV šovs "Pokermiljonen" (red. piezīme. Zviedrijas pokera TV šovs, kas tika translēts no 2005. līdz 2007. gadam) un tas bija patiešām aizraujoši. Pēc kāda laika es pokera spēlei iemācīju arī savus draugus. Kopumā bez manis vēl diviem draugiem ļoti patika pokera spēlēšana, tāpēc mēs varējām caurām naktīm sēdēt un spēlēt pokeru uz mazām likmēm, parasti tās bija 1 SEK (apm. 15 centi) apmērā. Kopumā pa nakti es biju laimīgs, ja varēju nopelnīt kādus 80 SEK (apt. $12).

Pēc kāda laika mums pievienojās arī citi draugi un mēs spēlējām pokeru stundu starpbrīžos. Mēs spēlējām arī turnīrus, kuros dalības maksa bija no 20 līdz 50 SEK ($3-$7), un es atceros vienu turnīru, kurā dalības maksa bija 50 SEK un kurā piedalījās 25 spēlētāji, un man izdevās uzvarēt to, pēc kura man bija neaprakstāms prieks un gandarījums par uzvaru.

Kopā ar savu brāli mēs veicām savu pirmo iemaksu $100 apmērā online pokera istabā. Pirmais turnīrs, kurā piereģistrējāmies bija $11 vērtais turnīrs, kurā piedalījās aptuveni 700 spēlētāji. Šajā turnīrā mēs palikām 5. vietā un saņēmām aptuveni $300. Mums tas bija lielākais saniegums un mēs jutāmies kā paši veiksmīgākie spēlētāji, jo vairākas reizes mums turnīrā ļoti paveicās. Es atceros ka turnīra sākumā mēs gājām uz visu banku ar vienādas masts kārtīm KJ un mūsu pretiniekam bija AK, taču jau flopā mēs ieguvām stiprāko iespējamo Flešu un uzvarējām šo izspēli.

Pēc tam kādu laiku mēs spēlējām gan MTT gan arī Sit'n'Go turnīrus, kuros dalības maksa bija no $6 līdz $11, taču mums tā arī neizdevās sasniegt kādus vērā ņemamus rezultātus un uzvarēt kādu lielāku turnīru. Tad brālis paziņoja, ka vēlas spēlēt viens ar savu kontu. Tāpēc kādu laiku pēc tam es spēlēju kopā ar savu draugu un mēs vienojāmies ka visu nopelnīto naudu dalām uz pusēm. Taču tad es nolēmu, ka vēlos spēlēt ar savu bankrolli.

Mans pirmais online niks bija "Blom90" ar ko reģistrējos online pokera istabā. Jau no pašas pirmās dienas man gāja ļoti labi un vienā brīdī es jau spēlēju Sit'n'Go turnīrus pa $530. Tas bija vēl pirms "Melnās piektdienas", kad arī ASV spēlētāji varēja spēlēt online pokeru. Es ātri sapratu, ka lai uzvarētu turnīrus, man vajag spēlēt ļoti agresīvi, ko savukārt daudzi spēlētāji baidījās darīt un es to varēju lieliski izmantoju. Es paralēli spēlēju arī pie naudas galdiem, taču es jutu, ka man labāk padodas Sit'n'Go un MTT turnīru spēlēšana nekā naudas galdi.

Pilnu šo un pārējos rakstus varat izlasīt HighStakesDB mājas lapā.

Redaktora piezīme: Vēlaties uzvarēt savu pirmo online pokera turnīru? Nāc un spēlē Latvijā vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties