05.01.2017. 05:38

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Nepiepildījās Porziņģa cerības trešdien atgriezties laukumā, un Ahila cīpslas radīta potītes stīvuma dēļ viņš dienu iepriekš pilnvērtīgi netrenējās. Komandā cer, ka Porziņģis ceturtdien varēs trenēties un piedalīties nākamajā spēlē piektdien, kad abas komandas vēlreiz tiksies Milvoki.

Porziņģis žurnālistiem teica, ka būtu spēlējis pret Milvoki komandu, ja pats pieņemtu visus lēmumus. Tomēr basketbolists atzina, ka jāklausa mediķiem, kuri uzskata par nevēlamu liepājnieka pārsteidzīgu atgriešanos laukumā, jo tas varētu problēmas saasināt.

"Bucks" uzvaru līdz ar spēles beigu signālu nodrošināja Grieķijas basketbolists Giannis Antetokounkompo. Vēl pēdējās ceturtdaļas sākumā "Knicks" bija vadībā ar 14 punktiem (73:57), taču pēdējā ceturksnī mājinieki ielaida 32 punktus un zaudēja.

Ņujorkas komandā ar 30 punktiem un 11 izcīnītām atlēkušajām bumbām rezultatīvākais bija Karmelo Entonijs, savukārt uzvarētājiem Antetokounkompo nodrošināja 27 punktus un izcīnīja 13 bumbas pie groziem.

Ņujorkas ortopēds Anišs Kadiaka avīzei "The New York Post" teica, ka 21 gadus vecajam Porziņģim diez vai draud Ahila cīpslas tendinoze, kas radītu cīpslas plīsuma un karjeras beigu risku, taču pašreizējā tendinīta ārstēšanai varētu būt nepieciešams samazināt spēles laiku un īstenot fizoterapijas programmu cīpslas stiprināšanai. Porziņģa garā auguma dēļ pastiprinātā slodze locītavām ir loģiska, un NBA spēļu režīms basketbolistam pašlaik ir nepiemērots, sacīja ārsts.

"Knicks" mediķiem nav atļauts par spēlētāju medicīnisko stāvokli runāt ar medijiem. 

Janvāra spēles "Knicks" ir kritiski svarīgas, ja komanda grib pretendēt uz dalību izslēgšanas turnīrā, jo ir iespēja krāt uzvaras pret komandām, kas neieņem augstas pozīcijas turnīra tabulā.Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties