12.12.2013. 13:19
Austrijā, Obertilliahas trasē, šodien ar vīru sprinta sacensībām startējis Starptautiskās biatlona savienības (IBU) kausa izcīņas trešais posms. Labākais no Latvijas sportistiem bija Linards Zēmelis, kurš ar vienu soda apli finišēja 71.pozīcijā.

Latvijas biatlonisti ar vietām astotajā desmitā sākuši IBU kausa izcīņas trešo posmu Austrijā. Sprinta distancē labākais no latviešiem bija Linards Zēmelis, kurš finišēja 71.pozīcijā. 73. finišēja Daumants Lūsa, bet 80.vietā palika Aleksandrs Patrijuks. Lūsa un Zēmelis šāva samērā precīzi, iztiekot tikai ar vienu soda apli, bet Patrijukam tādi bija pat seši.

Uzvaru svinēja Krievijas biatlonists Timofejs Lapšins, kurš bija ātrāks par tautieti Alekseju Sļepovu un austrieti Svenu Grosegeru. Labāko sešiniekā ierindojās arī divi norvēģi – Martins Engs un Hāvards Bogetveits, kā arī francūzis Baptists Žutī.

IBU kausa trešais posms šodien turpināsies ar dāmu startu sprinta distancē. Latviju pārstāvēs Inga Paškovska un Baiba Bendika. Starts plkst.14:00.