12.12.2013. 15:21
Austrijā, Obertilliahas trasē, šodien ar vīru sprinta sacensībām startējis Starptautiskās biatlona savienības (IBU) kausa izcīņas trešais posms. Labākais no Latvijas sportistiem bija Linards Zēmelis, kurš ar vienu soda apli finišēja 71.pozīcijā. Vēlāk uz starta devās arī dāmas, Baibai Bendikai 37. ātrāko rezultātu.

Latvijas biatlonisti ar vietām astotajā desmitā sākuši IBU kausa izcīņas trešo posmu Austrijā. Sprinta distancē labākais no latviešiem bija Linards Zēmelis, kurš finišēja 71.pozīcijā. 73. finišēja Daumants Lūsa, bet 80.vietā palika Aleksandrs Patrijuks. Lūsa un Zēmelis šāva samērā precīzi, iztiekot tikai ar vienu soda apli, bet Patrijukam tādi bija pat seši.

Uzvaru svinēja Krievijas biatlonists Timofejs Lapšins, kurš bija ātrāks par tautieti Alekseju Sļepovu un austrieti Svenu Grosegeru. Labāko sešiniekā ierindojās arī divi norvēģi – Martins Engs un Hāvards Bogetveits, kā arī francūzis Baptists Žutī.

Divos dienā uz starta stājās biatlonistes. Pirmo sešinieku ieņēma Vācijas un Krievijas sportistes, uzvarot Nadīnei Horhlerei, bet otrās vietas īpašniecei Olgai Podčufarovai atpaliekot tikai trīs sekundes desmitdaļas. Trešajā vietā palika Gaļina Nečkasova.

Trasē devās arī divas Latvijas pārstāves. Baiba Bendika ar vienu soda apli ierindojās 37.vietā, savukārt Inga Paškovska uzrādīja 57. ātrāko laiku. Paškovskai šaušana pārāk labi nesekmējās - bija jāveic četri soda apļi.