17.03.2014. 13:50
Francijas futbola čempionvienība Parīzes "Saint-Germain" (PSG) svētdien tikusi pie sava kārtējā panākuma, un, pateicoties vēl vienam zviedru uzbrucēja Zlatana Ibrahimoviča lieliskajam sniegumam, vēl vairāk pietuvojusies titula aizstāvēšanai.

Aizvadītajā mačā PSG savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja vienus no tīkotājiem uz čempionāta godalgām "Saint-Etienne". Abus vārtus mājinieku labā jau pirmajā puslaikā guva tieši Ibrahimovičs, kurš bija precīzs 14. un 41.minūtē.

Ibrahimovičs ar 25 gūtiem vārtiem ir pārliecinošs turnīra rezultatīvākais spēlētājs, bet PSG futbolisti vietējā čempionātā nepārspēti ir jau 13 spēlēs pēc kārtas.

Svētdien pie uzvaras tika arī līderu tuvākie sekotāji "Monaco", kas ar 3:2 (2:1) izbraukumā pārspēja Lionas "Olympique". Pirmajā puslaikā uzbrucējs Valēre Žermēns un kolumbiešu pussargs Džeimss Rodrigess izvirzīja viesus vadībā ar 2:0, bet drīz pēc tam vienus vārtus atguva uzbrucējs Džimijs Briāns. Otrā puslaika ievadā 3:1 panāca bulgāru uzbrucējs Dimitars Berbatovs, bet mājinieki uz to spēja atbildēt vien ar Briāna precīzo sitienu 12 minūtes pirms cīņas beigām.

Līdz ar to deviņas kārtas pirms sezonas beigām PSG pārsvars pār "Monaco" komandu paliek astoņu punktu izteiksmē.

Pirms tam sestdien pie punkta tika kopvērtējuma trešās vietas īpašnieki "Lille", kas savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar "Nantes".

PSG komanda kopvērtējumā šobrīd tikusi pie 70 punktiem 29 spēlēs un ieņem pirmo vietu. Par astoņiem punktiem mazāk ir "Monaco" vienībai, bet "Lille" komandas kontā ir 53 punkti. Tikmēr ceturto vietu ar 48 punktiem ieņem "Saint-Etienne" futbolisti.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230