01.06.2016. 19:13
Straujiem soļiem tuvojas 2016. gada Eiropas čempionāta finālturnīrs, un gatavošanos futbola svētkiem sākusi arī Zviedrijas izlase. Tomēr pasauli vairāk interesē lielākās zvaigznes Zlatana Ibrahīmoviča nākamais klubs. Uzbrucējs turpina klusēt un norāda, ka viņam ir interesanti lasīt mediju izdomātās ziņas.

Zlatans Ibrahīmovičs ceturto sezonu pēc kārtas pārstāvēja Francijas spēcīgāko klubu Parīzes "Saint-Germain", 31 sezonas spēlē gūstot 38 vārtus un uzstādot jaunu līgas rekordu, kas turējās kopš 1978. gada. Tomēr 34 gadus vecais uzbrucējs neplāno atgriezties. "Ierados kā karalis, aizeju kā leģenda," šādu vēstījumu viņš izplatīja sociālajos tīklos.

Kopš paziņojuma ne mirkli nav rimušās spekulācijas, kur Ibrahīmovičs turpinās karjeru. "Gribu, lai turpināt rakstīt stāstiņus, lai es pēc ieraudzīšanas varētu priecāties. Gribu redzēt, kurš izdomās labāko stāstu. Kad man apniks un būšu piekusis, pateikšu, kur turpināšu karjeru," preses konferencē norādīja uzbrucējs.

2016. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā Zviedrijas izlase spēlēs E grupā kopā ar Beļģiju, Itāliju un Īriju. Kvalifikācija zviedri atpalika no Austrijas un Krievijas, bet iekļuva izslēgšanas mačos, kur divu spēļu summā ar 4:3 pieveica Dānijas izlasi. Ar 11 gūtajiem vārtiem Ibrahīmovičs bija kvalifikācijas otrais labākais vārtu guvējs, atpaliekot tikai no Roberta Levandovska, kura kontā bija 13 trāpījumi.

Ibrahīmovičs vairākkārt norādījis, ka grib aiziet virsotnē, tomēr uzbrucējs norādīja, ka cer, ka nākamajā sezonā joprojām spēlēs futbolu. "Lai kur dotos, gribu rādīt labāko sniegumu. Ja jutīšu, ka nevaru to paveikt, vietā jānāk kādam, kurš ir gatavs. Tāpēc vēlos aiziet, kad atrodos virsotnē."

Parādījušās baumas arī par to, ka viņš varētu atgriezties dzimtajā "Malmo" klubā, tomēr Ibrahīmovičs runas noraidīja: "Neesmu ieinteresēts. Esmu pārāk labs Zviedrijas līgai." Tāpat zviedrs norādīja, ka negrasītos pārrunāt līguma nosacījumus ar bijušo komandu - ja vēlas, lai pieņem viņa nosacījumus. "Līgumu pieņemu pats. Budžetu veidoju pats."

"Malmo" pēdējos divus gadus pēc kārtas kvalificējusies UEFA Čempionu līgai, abās reizēs uzvarot vienā no sešiem mačiem. Šajā sezonā turpinājums gan bija nežēlīgs: 0:4 pret Doņeckas "Shakhtar", 0:5 pret Parīzes "Saint-Germain" un 0:8 pret Madrides "Real".

Izmantotie resursi:Associated Pressget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties