05.09.2014. 00:17
Itālijas futbola izlase pārbaudes spēlē ar 2:0 pārspēja Nīderlandi, savukārt Francija ar 1:0 uzvarēja Spāniju. Tikmēr Zlatans Ibrahimovičs šovakar kļuva par visu laiku labāko Zviedrijas izlases vārtu guvēju.

Itālijas futbolisti draudzības mačā ar Nīderlandi vadībā izvirzījās jau trešajā minūtē, kad Čiro Immobile atklāja spēles rezultātu. Pēc sešām minūtēm Nīderlande palika mazākumā, kad noteikumus pārkāpa Bruno Martinss Indi, bet Daniele de Rosi realizēja 11 metru soda sitienu.

Itālija kontrolēja arī atlikušo spēles daļu, bet rezultāts vairs nemainījās. Jāpiebilst, ka Nīderlandes futbolistu spēku jau drīz (16.novembrī) varēs izbaudīt Latvijas izlase – novembra vidū Amsterdamā abas izlases aizvadīs 2016.gada Eiropas čempionāta spēli.

Citā futbola lielvalstu duelī Francija ar 1:0 pārspēja Spāniju. Vienīgos vārtus 73.minūtē guva uz maiņu nākušais Loiks Remī. Tikmēr Solnā Zviedrijas izlase ar 2:0 uzvarēja Igauniju. Abus vārtus mača pirmajā puslaikā guva Zlatans Ibrahimovičs, kurš līdz ar to kļuva par visu laiku labāko Zviedrijas izlases vārtu guvēju. Ibrahimovičam tagad ir 50 precīzi sitieni, bet iepriekšējais rekords pieder Svenam Ridelam, kurš no 1923. līdz 1932.gadam guva 49 vārtus (43 spēlēs).

Beļģija – Austrālija 2:0 (1:0) Mertenss 18' Vitsels 77'
Itālija – Nīderlande 2:0 (2:0) Immobile 3' De Rosi 10' (11m)
Francija – Spānija 1:0 (0:0) Remī 73'
Ķīna – Kuveita 3:1 (0:1) Hu 53' Hančao 64' Lei 90' – Ebrahims 45+2'
Baltkrievija – Tadžikistāna 6:1 (1:1) Stasevičs 7' (11m) Korniļenko 55' Krivetss 59' Olehnovičs 60' Kisļaks 62' Aleksjevičs 75' – Fathulojevs 34'
Uzbekistāna – Jordānija 2:0 (0:0) Sergejevs 58' Žurajevs 90'

Izmantotie resursi:Live scores, results, fixtures, tables,...Goal.com