12.03.2015. 12:41
Parīzes «Saint-Germain» (PSG) komandas uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs trešdien UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla atbildes mačā izbraukumā pret Londonas «Chelsea» nopelnīja sarkano kartīti. Pēc spēles viņš izrādīja neapmierinātību ar galvenā arbitra lēmumu un pretiniekus nosauca par mazuļiem.

• Čempionu līgas ceturtdaļfinālā iekļūst PSG un «Bayern» šodien

Zviedrijas uzbrucējs no laukuma par pārkāpumu pret Oskaru tika noraidīts 31. minūtē, atstājot savu komandu mazākumā. Ibrahimovičam tā bija ceturtā sarkanā kartīte Čempionu līgā, kas ir turnīra rekords.

«Kad ieraudzīju sarkano kartīti, nodomāju, kas tas puisis nezina, ko dara. Viņš viennozīmīgi redzēja kaut ko citu,» pēc mača žurnālistiem sacīja Ibrahimovičs. «Bet vistrakākais ir tas, kā uzvedās «Chelsea» futbolisti, kuri man apstājās apkārt kā 11 mazuļi.»

Ceturtdaļfinālā PSG pretinieks noskaidrosies izlozē 20. martā.

«Nezinu, kur trāpīju Oskaram un vai viņš simulēja. Tas nav svarīgi. Mēs uzvarējām, iekļuvām nākamajā kārtā - redzēsim, kā būs,» portālā goal.com citēts Ibrahimovičs. «Mazākumā un papildlaikā spēlējām lieliski, tā ka komanda ir pelnījusi cieņu. Puiši spēlēja no visas sirds, demonstrējot augstāko meistarību.»

Zlatan Ibrahimović! pic.twitter.com/FGPFBYXAZc— Football Tweets (@FutballTweets) March 12, 2015 Kā ziņots, PSG Londonā cīnījās neizšķirti 2:2 ar «Chelsea». Pirmajā mačā komandas spēlēja neizšķirti 1:1 un ceturtdaļfinālā iekļuva, pateicoties vairāk gūtiem vārtiem izbraukumā.

Citā spēlē trešdien Minhenes «Bayern» no Vācijas ar 7:0 savu līdzjutēju klātbūtnē sagrāva Doņeckas «Shakhtar».

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222