11.05.2013. 21:27

Itālijas augstākās līgas 37. kārtu iesāka nu jau neapstrīdamā čempione “Juventus”, kas savā laukumā, pateicoties Viktora Ibarbo meistarībai, nespēja pieveikt “Cagliari” vienību. Spēles beigu rezultāts - 1:1. Tas nozīmē, ka turīniešiem nāksies samierināties vien ar titulu šogad, jo pārspēt punktu rekordu vairs nav iespējams.

Bianconeri jau bija nodrošinājuši šī gada Skudetto, bet tagad bija cits mērķis - pārspēt Fabio Kapello 91 punktu, ko viņa vadībā “Juventus” sasniedza 2005. - 2006. gada sezonā, lai gan tituls togad turīniešiem tika anulēts sakarā ar saistību totalizatoru skandālā. Andrea Pirlo un Pols Pogbā izcieta diskvalifikācijas, savukārt Džidži Bofons tika atstāts rezervē. “Cagliari” bija nodrošinājušies tabulas vidienē un komandai pēc divu spēļu diskvalifikācijas atkal pievienojās Maurisio Pinilla. “Juventus” stadionā joprojām virmoja svētku gaisotne.

“Cagliari” izbraukuma spēli uzsāka agresīvi un jau mača sākumā izrāvās vadībā. Viktors Ibarbo, saņēmis bumbu savā laukuma pusē uzsāka ātru uzbrukumu, izspraucoties garām diviem aizsargiem, pēc tam meistarīgi neļaujot Klaudio Markizio atņemt sev bumbu ar spēcīgu sitienu raidīja to vārtos (0:1). Tie bija sensacionāli solo vārti no Ibarbo puses! Sebastianam Džovinko nepaveicās 33. minūtē, kad uzbrucējs, izpildot brīvsitienu, pārvarēja spēlētāju sienu, bet bumba atsitās pret vārtu stabu. Nikola Muru tik tikko paspēja glābt savu komandu, nobloķējot Džovinko piespēli atpakaļ Matri, kurš nepiesegts atradās dažus metrus no vārtiem. Pirmā puslaika beigu daļā vēl viena lieliska iespēja bija “Cagliari”, kad Pinilla no vārtu priekšas uzsita tieši virsū Marko Storari, bet tiesnesis jau bija pacēlis aizmugures karodziņu.

Otrajā puslaikā “Juventus” uzbruka daudz biežāk un tas nesa arī panākumus. 61. minūtē Markizio centrēja pretinieku soda laukumā, kur ar galvu bumbu uz vārtu priekšu pāradresēja Arturo Vidals un Vučiničam neatlika nekas cits kā iebakstīt bumbu vārtos (1:1). Markizio gandrīz guva kuriozus vārtus ar krūtīm, kad viņam izdevās pārtvert Maurisio Islas centrējumu. Vučiničs, izvairoties no aizmugures, uzsita tieši virsū Mikaelam Agaci, mirkli vēlāk spēcīgu šāvienu uz vārtiem izdarīja Isla, taču bumba lidoja mazliet pāri.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji S. k.
11.05. 19:00 Juventus - Cagliari 1 : 1 (0:1) Vučiničs 61' - Ibarbo 13'
11.05. 21:45 Catania - Pescara
12.05. 13:30 Genoa - Internazionale
12.05. 13:30 Fiorentina - Palermo
12.05. 16:00 Chievo - Torino
12.05. 16:00 Udinese - Atalanta
12.05. 16:00 Lazio - Sampdoria
12.05. 16:00 Napoli - Siena