31.12.2013. 17:07
Naktī uz pirmo janvāri NHL spēli aizvadīs Zemgus Girgensona pārstāvētais klubs Bufalo „Sabres”, kurš sacentīsies ar Vinipegas „Jets”.

Lai cik grūti tam būtu noticēt, taču „Sabres” pēdējās 10 spēlēs izcīnījusi piecas uzvaras, turklāt pirmoreiz sezonā viens no tās spēlētājiem iekļauts nedēļas trīs zvaigžņu sarakstā. Protams, ka tas ir Raiens Millers, kurš bija „Sabres” varonis arī iepriekšējā spēlē, atvairot 49 no Vašingtonas „Capitals” metieniem. Tiesa, Bufalo šoreiz paļausies uz rezerves vārtsargu Jūnasu Enrūtu, dodot Milleram atpūtu.

Paredzams, ka šonakt Enrūtam darba netrūks, jo „Jets” hokejisti ir astotie aktīvākie metienu izpildītāji līgā (vidēji mačā 31,5), kamēr „Sabres” šajā ziņā ir priekšpēdējā vietā (26.5). Likme uz to, ka šonakt tiks izdarīti vairāk nekā 59 metieni, ir novērtēta ar koeficentu 1,85.

Komandu pirmajā savstarpējā spēlē ar 4:2 uzvarēja „Jets”, un šī bija viena no spēlēm, kas iezīmēja „Sabres” atdzīvošanos. Tiesa, šoreiz spēle būs Vinipegā, un vēl nav skaidrības, vai mačā piedalīsies Bufalo uzbrucējs Ville Leino, kurš guva nelielu savainojumu pagājušajā spēlē pret Vašingtonas „Capitals”, kad „Sabres” uzvarēja ar 2:1.

Šīs nakts spēlē bukmeikeri par favorīti uzskata „Jets”, kura šobrīd ieņem sesto vietu spēcīgajā Centrālajā divīzijā, kurā vienīgajā visas komandas jau sasniegušas 40 punktu robežu. „Jets” uzvara, kura būtu jau trešā pēc kārtas, novērtēta ar koeficentu 1,87, savukārt „Sabres” panākums atzīmēts ar koeficentu 3,50, kas, ņemot vērā sekmes pēdējā laikā, nav nemaz tik pieticīgs.

Zemgus Girgensons iepriekšējā spēlē nerealizēja pēcspēles metienu, kas būtu atnesis uzvaru, taču taisnības labad jāpiebilst, ka tieši to pašu neizdarīja virkne daudz pieredzējušāku hokejistu abu komandu sastāvos. Spēles laikā Girgensons darbojas aktīvi un veica arī skaistu soloreidu, kuru labprāt atkārtotu arī šonakt, tikai ar precīzu noslēgumu.

Atceroties, cik dziļi dažbrīd „Capitals” hokejisti bija iespieduši „Sabres” viņu zonā, grūti padomāt, ka Bufalo spēs pārorientēties uz uzbrukuma hokeju, bet veiksmīgā darbība aizsardzība var nodrošināt vēl vienu mazrezultatīvu spēli, kādu „Sabres” šogad netrūkst. Likme par to, ka spēlē tiks gūti mazāk nekā pieci vārti, ir samērā pievilcīgā 2,30, bet mazāk nekā četri – 4,00.

Spēles sākums 2:00 pēc Latvijas laika.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties