04.02.2015. 15:39
Vācijas Bundeslīgas kluba "Schalke 04" uzbrucējam Klāsam Janam Huntelāram noteikta četru spēļu diskvalifikācija iepriekš piešķirto sešu maču vietā.

1. februārī Bundeslīgas mačā "Schalke 04" ar 1:0 savā laukumā pārspēja "Hannover 96". Vienīgos vārtus spēles 32. minūtē guva Marko Hēgers, bet mača izskaņā – 85. minūtē – sarkano kartīti par nevajadzīgu pārkāpumu pretinieku laukuma pusē nopelnīja Klāss Jans Huntelārs.

"Hannover 96" aizsargs Manuels Šmīdebahs kādā no spēles epizodēm centās aizmukt no Huntelāra, kas vācietim arī daļēji arī izdevās. Lai gan Hannoveres komandas aizsargs bija ātrāks, Nīderlandes futbolists apturēja vācieti ar rupju noteikumu pārkāpumu, no aizmugures tīšu sitot Šmīdebaham pa kājām.

Sākotnējais Bundeslīgas verdikts bija bargs – Nīderlandes futbolistam tika piespriesta sešu spēļu diskvalifikācija. "Schalke 04" iesniedza apelāciju, un līga mainīja savu lēmumu. Huntelāram bez futbola būs jāiztiek četras spēles, taču vēl divu maču diskvalifikācija uzbrucējam draud tādā gadījumā, ja nākamā gada laikā viņš nopelnīs sarkano kartīti. Huntelāram ir piespriesta arī soda nauda 15 tūkstošu eiro apmērā.

Vienu no četrām diskvalifikācijas spēlēm Huntelārs jau ir izcietis – vakar "Schalke 04" bez Nīderlandes uzbrucēja palīdzības cīnījās neizšķirti (1:1) ar titulēto Minhenes "Bayern". Huntelārs nevarēs piedalīties arī spēlēs pret Menhengladbahas "Borussia", Frankfurtes "Eintracht" un Brēmenes "Werder", bet viņa atgriešanās mačs paredzēts 28. februārī, kad Gelzenkirhenes klubs spēkosies ar Dortmundes "Borussia". Ar septiņiem vārtiem Huntelārs ir otrs rezultatīvākais "Schalke 04" futbolists šajā sezonā.