30.10.2014. 10:59

, LSM.LV - Sports

Spēles septītajā minūtē rezultātu atklāja poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis, bet pirmā puslaika pašā izskaņā 2:0 panāca austriešu aizsargs Davids Alaba. Otrā puslaika desmitajā minūtē trešos vārtus guva nesen traumu izārstējušais franču pussargs Franks Riberī, bet mājinieki vienīgo reizi izcēlās piecas minūtes pirms cīņas beigām, kad precīzi sita uzbrucējs Pjērs Mišels Lasoga.

Spēles izskaņā laukumā izskrēja kāds HSV komandas atbalstītājs, kurš ar šalli iesita pa seju Riberī. Hamburgas klubs par notikušo jau paguvis publiski atvainoties.

Iepriekš Rudņevs palika ārpus pieteikuma arī divās bundeslīgas čempionāta spēlēs pēc kārtas, kas ar futbolistu viņa bundeslīgas karjerā, uzbrucējam esot fiziski veselam, noticis pirmoreiz. Komandu vadošais Jozefs Cinbauers iepriekš paudis, ka šādi rīkojas apzināti, jo gaida no Rudņeva reakciju treniņos un laukumā.

Bundeslīgas kopvērtējumā HSV vienība ar sešiem punktiem deviņās spēlēs ieņem 16.vietu, kas ir ārpus automātiskās izkrišanas zonas. Kopvērtējumā Hamburgas klubs apsteidz vienīgi "Freiburg" un Brēmenes "Werder" futbolistus.

HSV komanda ir vienīgā kopš bundeslīgas izveides 1963.gadā, kas tajā nekad nav zaudējusi vietu.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana