11.04.2015. 21:39
Vēl vienu zaudējumu Vācijas bundeslīgas čempionāta mačā cietusi Latvijas futbola uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētā Hamburgas SV (HSV) komanda, kas savu skatītāju priekšā ar 0:2 (0:1) piekāpās «VfL Wolfsburg» vienībai.

• Rudņeva pārstāvētā HSV atlaiž galveno treneri Cinbaueru 2015. g. 22. marts
  • Rudņevs paliek ārpus pieteikuma; HSV piekāpjas «Hertha» komandai 2015. g. 21. marts

Rudņevs šim mačam nebija pieteikts, izlaižot jau kārtējo HSV spēli.

Mača rezultāts tika atklāts jau desmitajā minūtē, kad vārtus guva Francijas pussargs Žosuā Žilavogī, bet 73.minūtē rezultātā pārsvaru dubultoja Daniels Kaliguri.

Divas minūtes pirms pamatlaika beigām HSV gan palika mazākumā, kad otro dzelteno kartīti nopelnīja aizsargs Johans Žurū.

HSV komanda bundeslīgā nav izcīnījusi uzvaru kopš februāra sākuma, turklāt jau piecos mačos pēc kārtas nav spējusi gūt vārtus.

Tikmēr pie vēl vienas uzvaras tikusi līdervienība Minhenes «Bayern», kas, pateicoties diviem Roberta Levandovska vārtiem, ar 3:0 (1:0) savā laukumā pārspēja Frankfurtes «Eintracht».

Zīmīgi, ka pēdējo astoņu bundeslīgas maču laikā Levandovskis guvis jau astoņus vārtus.

Panākums arī Menhengladbahas «Borussia», kas savu skatītāju priekšā ar 3:1 (2:0) pieveica Dortmundes «Borussia» futbolistus, turklāt mača rezultātu jau 27.sekundē atklāja mājinieku futbolists Oskars Vends.

Uzvaru izcīnījusi arī Leverkūzenes «Bayer», kas izbraukumā ar 3:2 (1:0) pārspēja «Mainz 05».

Bundeslīgas kopvērtējumā «Bayern» iekrājusi 70 punktu 28 mačos, bet desmit punkti mazāk ir «VfL Wolfsburg». Trešo vietu ar 53 punktiem ieņem Menhengladbahas «Borussia», kam ar 51 punktu seko «Bayer».

Tikmēr HSV ar 25 punktiem ir priekšpēdējā 18 vienību konkurencē. Šosezon Hamburgas klubs 28 bundeslīgas mačos spējis gūt tikai 16 vārtus, kas ir pārliecinoši sliktākais rādītājs čempionātā.