17.03.2015. 12:31

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pirmajās divās ceturtdaļfināla spēlēs uzvarēja HS "Rīga/Prizma", taču turpinājumā Jelgavā mājinieki spēja rezultātu sērijā līdzsvarot. Ceturtdaļfināla pāros cīņa ilgst līdz vienas komandas trim uzvarām, tādējādi nākamā spēle otrdien Rīgā būs izšķiroša. 

Spēkos tik līdzvērtīgu sāncenšu cīņā uzvarētāju noteikšanā izšķirošas ir nianses un veiksme, kā arī atsevišķu spēlētāju meistarības uzplaiksnījumi īstajā brīdi, atzina Miļuns. Viņš pastāstīja, ka pašreizējā čempionvienība HS "Rīga/Prizma" šādai notikumu gaitai sērijā jau bija gatava. Izšķirošā sērijas spēle notiks Rīgā, "Volvo" sporta centra hallē, tomēr mājas laukuma priekšrocības Miļuns uzskata par nosacītām. Neatkarīgi no vietas, kur abas komandas tiekas, uzvarētājs allaž tiek noteikts ar minimālu pārsvaru.

Ar trim spēlēm uzvarētāju noteikšanā pietika pārējos divos ceturtdaļfināla pāros. HK "Liepāja" pieveica HASC "Jūrmala" hokejistus, savukārt HK "Kurbads" pārspēja "Ogre/Sāga 97" vienību. Pusfinālā līdz trim uzvarām HK "Kurbads" tiksies ar HK "Liepāja", bet HS "Rīga/Prizma" un "Zemgale/LLU" cīņas uzvarētājs spēlēs pret HK "Mogo", kam kā regulārās sezonas uzvarētājiem uzreiz bija garantēta dalība pusfinālā.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties