27.03.2014. 21:44

, LSM.LV - Sports

Uzvarētājiem vienīgos vārtus otrajā trešdaļā guva Jānis Pētersons, bet vārtos nepārspēts palika Henrijs Ančs. Valsts čempionu tituls nodrošināja HS "Rīga/Prizma" tiesības pārstāvēt Latviju Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņā.

Sērijas sesto cīņu abas komandas sāka piesardzīgi, un tikai otrajā periodā uzbrukumi kļuva bīstamāki. Divas minūtes pirms pēdējā pārtraukuma HS "Rīga/Prizma" izmantoja skaitlisko vairākumu un Pētersons laukuma saimniekus izvirzīja vadībā. Pēdējā trešdaļā arvien lielāks kļuva HK "Kurbads" pārsvars, taču vairākas iespējas neizmantoja Ronalds Cinks, un vārtos bez kļūdām savā 24 gadu jubilejas dienā darbojās Ančs.

Notikumiem bagātas izvērtās pēdējās minūtes. HS "Rīga/Prizma" aizstāvējās trijatā pret pieciem, līdz laukumā no sodīto soliņa atgriezās Nikolass Vīzens, kura izrāvienu vienam pret vārtiem ar rupju pārkāpumu kavēja. Iegūto soda metiena iespēju neizmantoja Viktors Lobačovs, taču aizsardzībā laukuma saimnieki ar lielu Anča ieguldījumu noturēja uzvaru.

Jau vēstīts, ka pirmajās divās spēlēs Ogrē HK "Kurbads" uzvarēja ar 10:2, turpretim HS  "Rīga/Prizma" revanšējās ar 4:3 pagarinājumā. Savukārt "Volvo" hallē pēc HK "Kurbads" uzvaras ar 6:1 HS "Rīga/Prizma" ar 3:2 vēlreiz panāca revanšu. Pirmo reizi vadībā sērijā HS "Rīga/Prizma" izvirzījās pēc piektās spēles, kurā ar 3:2 uzvarēja pēcspēles metienos.