15.10.2015. 14:02
Līdz ar finansiālajām problēmām, kuras skārušas Latvijas čempionāta komandu Tukuma HASC, pašlaik tiek plānota kluba izslēgšana no dalības čempionātā, tās vietā piesaistot "HS Rīga 99", portālam Sportacentrs.com apstiprināja Latvijas hokeja federācijas preses sekretārs Māris Gorbunovs.

Kā atzina Gorbunovs, HASC vadība federācijai nosūtījusi vēstuli ar lūgumu atsaukt komandas dalību no čempionāta. Kā galvenais iemesls minētas finansiālās problēmas, kuru dēļ HASC sezonu nevar pabeigt. Gala lēmumu par HASC izslēgšanu un "HS Rīga 99" piesaisti federācija pieņems otrdien, 20. oktobrī.

"Mēs vēlamies Latvijas čempionātā saglabāt septiņu komandu formātu. Pašreiz esam iecerējuši, ka "HS Rīga 99" pārņemtu līdzšinējos HASC rezultātus, un turpinātu spēlēt pēc pašreizējā Latvijas čempionāta kalendāra. Paredzams, ka daļu mājas spēļu "HS Rīga 99" varētu aizvadīt hokeja skolas hallē, daļu Tukumā. Pašlaik mums priekšā ir daudz papīru un formalitāšu kārtošanas," norādīja Gorbunovs.

Gatavojoties "HS Rīga 99" dalībai Latvijas čempionātā, no "HS Rīga" pieteikuma šodien atsaukti visi 1999. gadā dzimušie spēlētāji, kas sezonu turpinās "HS Rīga 99" rindās. Kā portālam Sportacentrs.com atzina Kārlis Vents, "HS Rīga" vadītājs, "HS Rīga 99" tiks piesaistīti arī vismaz pieci Tukuma HASC spēlētāji, tuvākajā laikā uz atrādīšanos komandas galvenajam trenerim Leonīdam Beresņevam ieradīsies arī HASC krievu uzbrucējs Jevgeņijs Daciks. "HS Rīga 99" galvenā trenera pienākumus pildīs Igors Smirnovs.

"HS Rīga" sezonu turpinās arī bez viena no tās pieredzējušākajiem spēlētājiem aizsarga Edmunda Augstkalna, kurš kluba rindas pametis. Augstkalns šodien devies uz Austriju.

Atgādināsim, ka aizvadītajās nedēļās nav notikušas jau trīs Tukuma HASC spēles. Ierodoties uz spēli 13 spēlētāju sastāvā, komandai tika ieskaitīts tehniskais zaudējums atbildes mačā Latvijas kausa izcīņā, pēc tam atceltas arī 12. un 17. oktobrī plānotās Latvijas čempionāta regulārās sezonas spēles. Latvijas čempionāta sezonas ievadā HASC paspēja aizvadīt sešas spēles, nevienā no tām gan nespējot izcīnīt uzvaru.

Līdz šim Tukuma HASC vienības pārstāvju komentārus par situāciju komandā portālam Sportacentrs.com nav izdevies iegūt.Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties