01.11.2017. 23:45

Informācija tiek papildināta...

Pirmajā puslaikā mājiniekus vadībā izvirzīja angļu pussargs Dele Alli, kurš vārtus guva izklupienā. Moments gan bija strīdīgs, jo pirms tam tiesnesis varēja arī fiksēt aizmuguri, līdz ar to rezultātam paliekot neizšķirtam.

Mača 56. minūtē Alli dubultoja «Hotspur» pārsvaru. Viņš izdarīja spēcīgu sitienu, pēc kura bumba veiksmīgi atleca no «Real» spāņu aizsarga Serhio Ramosa kājas un ielidoja vārtos.

Savukārt graujošu 3:0 pārsvaru panāca dāņu pussargs Kristians Eriksens, kuru lieliskā pozīcijā ar piespēli izvirzīja «Hotspur» komandas līderis angļu uzbrucējs Harijs Keins.

80.minūtē savus 111. vārtus UEFA Čempionu līgā guva šī turnīra vēsturē labākais «snaiperis» portugālis Krištianu Ronaldu, tomēr tas bija vājš mierinājums pašreizējai trofejas īpašniecei.

Abu komandu duelis pirms divām nedēļām Madridē noslēdzās neizšķirti 1:1.

«Hotspur» kļuvusi tikai par otro Anglijas komandu, kurai izdevies UEFA Čempionu līgā pārspēt «Real» ar divu vārtu pārsvaru. 2009.gadā to paveica «Liverpool» ar 4:0 uzvaru.

H apakšgrupā «Hotspur» izcīnījusi 3 uzvaras 4 spēlēs, kas komandai dod 10 punktus un garantē dalību astotdaļfinālā. Divas kārtas līdz grupu turnīra beigām «Real» seko ar 7 punktiem.

Paralēli H apakšgrupas otrā mačā Vācijas bundeslīgas klubs Dortmundes «Borussia» mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Kipras komandu Nikosijas APOEL. Šīm abām komandām tagad katrai ir pa 2 punktiem.

Savukārt F apakšgrupā 4. uzvaru 4 spēlēs guva Mančestras «City» futbolisti, izbraukumā ar rezultātu 4:2 (1:1) pārspējot «Napoli». Šajā mačā tikās šā brīža attiecīgi Anglijas un Itālijas čempionātu līderes.

«City» ar 12 punktiem jau kvalificējusies astotdaļfinālam. F apakšgrupas kopvērtējumā ar 9 punktiem otrā ir Ukrainas komanda Doņeckas «Šahtar», ar 4 punktiem trešā ir «Napoli», bet tukšā pagaidām ir Nīderlandes vienība Roterdamas «Feyenoord».