20.01.2014. 10:47

Svētdien aizvadītajā cīņā Rīgas «Dinamo» pieveica vienu no līgas vājākajām komandām «Amur» ar rezultātu 4:1. Šī Latvijas vienībai bija pēdējā mājas spēle pirms Soču olimpiskajām spēlēm.

Mačā ar «Amur» kopš otrās trešdaļas vidus vairs laukumā nedevās rīdzinieku snaiperis Hosa, kurš guvis ceļgala savainojumu. Pirmās aplēses liecina, ka uzbrucējam bez hokeja nāksies iztikt vairākas nedēļas, kas viņam var likt izlaist startu Soču ziemas olimpiskajās spēlēs.

Potenciālais prombūtnes laiks skaidri kļūs zināms pēc pirmdien paredzētajām medicīniskajām pārbaudēm.

Pašlaik 32 gadus vecais Hosa iekļauts Slovākijas izlasē startam savās trešajās olimpiskajās spēlēs. Slovākijas izlases rindās viņš pie kādas no galveno sacensību medaļām ticis tikai 2012.gada pasaules čempionātā, kad tika iegūts sudrabs.

Hosa ar 20 gūtiem vārtiem šosezon ir «Dinamo» komandas labākais vārtu guvējs, bet ar 38 rezultativitātes punktiem viņš šajā rādītājā komandā atpaliek vienīgi no Kaila Vilsona.

Turpinājumā rīdziniekiem gaidāmi četri mači izbraukumā, bet pēc tam būs pārtraukums, kas saistīts ar Soču olimpiskajām spēlēm. Pēc tām tiks aizvadītas pēdējās trīs regulārā čempionāta mājas spēles un viens izbraukuma mačs.

Ar 80 punktiem 46 spēlēs Latvijas klubs Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem piekto vietu, bet no trešās vietas to šķir seši punkti. Tikmēr astotās vietas īpašnieki Jaroslavļas «Lokomotiv» atpaliek jau par 11 punktiem, bet vēl par sešiem punktiem mazāk ir devītajā vietā esošajai Mitišču «Atlant» komandai.