06.09.2013. 00:07

  • Rīgas «Dinamo» jauno sezonu sāk ar kaujiniecisku uzvaru šodien
  • Rīgas «Dinamo» īpašnieki nopērk «Arēnu Rīga» šodien

«Pirmā spēle sezonā un mājās izvērtās pietiekoši sīva un saspringta, īpaši mača galotnē,» kluba oficiālajā mājas lapā citēts Slovākijas leģionārs. «Pēc muļķīgas kļūdas zaudējām vārtus un Telljam neizdevās sausā spēle. Viss ir labs, kas labi beidzās – mača izskaņa tiešām bija nedaudz dramatiska. Šī uzvara mums ir devusi vēl lielāku pārliecību turpmākajām sezonas spēlēm.»

Viņš ir apmierināts ar sezonas pirmajā mačā paveikto.

«Esmu apmierināts ar savu šīsdienas spēli. Arī ar komandas sniegumu kopumā esmu apmierināts. Pie rezultāta 2:0 mēs pieļāvām kļūdu – neizraidījām ripu ārpus savas zonas un devām viņiem iespēju, kuru Minska arī izmantoja. No šīm kļūdām ir jāmācās, labi, ka šodien ieguvām trīs punktus, nevis zaudējām divus – katrs punkts ir svarīgs. Sezona būs gara un grūta, tūlīt mums būs smags izbraukums.»

Tāpat Hosa paslavēja līdzjutējus. «Atmosfēra šodien Arēnā bija neticama. Šo esmu teicis vienmēr – Rīgas publika man vienmēr ir patikusi. Kad spēli atbalsta Rīgas fani, tie prot radīt neaprakstāmu atmosfēru. Pat spēlēt pret Rīgu ir patīkami.»

Rīgas «Dinamo» tagad dosies uz četru spēļu izbraukuma tūri, kurā tiksies ar Zagrebas «Medveščak», Maskavas «Spartak», Doņeckas «Donbass» un Sanktpēterburgas SKA vienībām.Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties