28.01.2014. 11:11

«Tik labu sākumu neviens negaidīja, bet tagad pietrūkst stabilitātes. Mums vēl ir jākļūst labākiem kā komandai. Izslēgšanas spēlēs būs cits hokejs, un katram ir iespēja tikt tālu. Mūsu mērķis ir izdarīt maksimālo, ko spējam,» par šo sezonu saka Hosa, kurš 46 spēlēs guvis 20 vārtus un atdevis 18 piespēles.

«Visu laiku cenšos strādāt un kļūt labāks. Pirms sezonas galvenā doma nav par punktiem, jo gribu progresēt ne tikai uzbrukumā, bet arī aizsardzībā. Man ir svarīgi būt komandas spēlētājam,» teic slovāks.

Hosa norāda, ka par atgriešanos Nacionālajā hokeja līgā nav domājis arī tad, kad hokejistam ir bijušas veiksmīgas sezonas KHL. 2010.gadā uzbrucējs saņēma vilinošu piedāvājumu no Kazaņas «Ak Bars» kluba un nespēja tam atteikt.

«Nē, un es pat nedomāju par atgriešanos Ziemeļamerikā. Kazaņas «Ak Bars» man uzreiz izteica piedāvājumu, no kura droši vien neviens neatteiktos. Tādu var sagaidīt, iespējams, reizi mūžā. Varu sacīt, ka tas bija lielākais līgums manā karjerā, arī salīdzinot ar NHL laikiem,» laikrakstam uzsvēris Hosa.Sudraba pakavs, jāšanas sporta klubs Sudraba pakavs, jāšanas sporta klubs Šaurītes 1, Krustpils pagasts, Krustpils novads, LV-5120
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties