13.09.2013. 18:56
Daudzdienu velobrauciena "Vuelta a Espana" 19.posmā uzvaru izcīnīja "Katusha" komandas braucējs Hoakins Rodrigess, tikmēr kopvērtējumā vadību pārņēma amerikānis Kristofers Horners.

181 kilometru garajā "Vuelta a Espana" 19.posmā pirmais finiša līniju šķērsoja "Katusha" komandas braucējs Hoakins Rodrigess. 11 sekundes pēc viņa finišēja vēl trīs sportisti, tostarp Rodrigesa komandas biedrs un tautietis Daniels Moreno.

Nopietnas pārmaiņas piedzīvojis tūres kopvērtējums – galvgalī Itālijas braucēju Vinčenco Nibali nomainījis 41 gadu vecais amerikānis Kristofers Horners. Šodien Horners finišēja piektajā vietā, no līdera Rodrigesa atpaliekot 14 sekundes, toties par sešām sekundēm apsteidzot devītajā vietā esošo Nibali.

Hornera pārsvars gan nav liels – precīzāk, tās ir tikai dažas sekundes. Gaidāms, ka tūres uzvarētāja liktenis izšķirsies tieši pēdējos divos posmos rīt un parīt.

Uz labāko desmitnieka robežas balansē Igaunijas riteņbraucējs Tanels Kangerts. Pēc šodienas posma igauņu sportists noslīdēja uz 11.pozīciju, palaižot garām Moreno.

"Vuelta a Espana" vēl ir atlikuši divi posmi. Rīt braucēji veiks 142,2 kilometrus garu etapu no Avilesas uz Alto de Langliru, savukārt parīt tūre noslēgsies ar 109,6 kilometrus garu posmu un finišu Madridē.