05.01.2017. 11:19

"Daudzas lietas izdarījām pareizi. Bumbu kustinājām labāk nekā iepriekš. Aizsardzībā spēlējām labi, cits citam palīdzējām, un spēlētāji ģērbtuvēs pašlaik ir patiešām noguruši. Viņi spēlēja, cik vien smagi spēja, un tas ir viss, ko vari prasīt no komandas. Tie ir soļi pareizajā virzienā," zaudējumu komentēja Ņujorkas "Knicks" galvenais treneris Džefs Hornačeks.

"Man šķiet, ka sezonu sākām ar trim uzvarām deviņās spēlēs, bet pēc tam uzvarējām 11 no 15 mačiem. Un panākumi nāca ar tādu attieksmi, kādu parādījām šoreiz," turpināja Hornačeks, kurš kā galvenais treneris trīs sezonu laikā ne reizi nav sasniedzis izslēgšanas mačus. "Ja turpināsim spēlēt ar tādu atdevi, mēs uzvarēsim mačus. Lietas pašas nokārtosies, ja laukumā demonstrēsim šādu sniegumu."

Pēdējos 11 dueļos Ņujorkas "Knicks" kontā ir tikai divas uzvaras, un aizvadītajā naktī komandai pirms noslēdzošās ceturtdaļas bija 14 punktu pārsvars. Tomēr arī rezultatīvākais spēlētājs un līderis Karmelo Entonijs zaudējumā centās saskatīt pozitīvo: "Domāju, ka uzvarēsim daudzas spēles, ja demonstrēsim sniegumu, kuru rādījām lielākajā daļā šā mača."

"Neļausim nekam negatīvam ielauzties ģērbtuvēs un iespaidot komandu. Pašlaik neļausim nevienam zaudēt pārliecību. Zinām, ko darīt dažādās situācijās. Reizēm gadās, ka lietas gluži vienkārši neiet ceļu, kuru vēlētos tu. Jāatrod veids, kā to labot," motivēts bija Entonijs, kurš guva 30 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un izdarīja septiņas rezutatīvas piespēles.

Tāpat viņš pauda neapmierinātību ar tiesnešu lēmumu ļaut pretinieku līderim Jannim Adetokunbo turēt bumbu rokās septiņas vai astoņas sekundes, kamēr Deriks Rouzs skaidroja, kas notika situācijā, kurā laukuma saimnieki pazaudēja bumbu. 8,6 sekundes līdz beigām Entonijs izdarīja piespēli Rouzam, no kura rokām bumbu izsita Adetokunbo. Sākotnēji tiesneši bumbu piešķīra Ņujorkas "Knicks", tomēr pēc atkārtojuma noskatīšanās lēmums tika mainīts.

"Laikam vienkārši pazaudēju bumbu. Esmu vainīgs," sacīja Rouzs. "Man šķita, ka bumba ir manās rokās. Jutu, ka bija ass cirtiens lejup. Taču, kā jau teicu, pret mani nefiksē noteikumu pārkāpumus, līdz ar to laikam es zaudēju spēli."

Kristaps Porziņģis cerēja atgriezties laukumā duelī pret Milvoki "Bucks", tomēr Ahilleja cīpslas savainojums liedza viņam piedalīties treniņā. Ņujorkas "Knicks" cer, ka viņš varēs trenēties ceturtdien un atgriezties laukumā nākamajā spēlē. Porziņģa prombūtnes laikā 16 atlēkušās bumbas savāca Žoakims Noā, tomēr viņš mača beigās savainoja plecu.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader in SportsPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties