09.02.2017. 11:46

"Bija vairākas neitrālās bumbas, ko paņēma pretinieki nevis mēs, viņi vairākas reizes tādā veidā guva punktus, atguvās un beigās trāpīja metienus. Spēles izskaņā nevarējām apturēt viņu uzbrukumu, savukārt uzbrukumā vairākas reizes piespēle nesekoja tur, kur tai vajadzēja būt," pēdējo ceturtdaļu, pirms kuras "Knicks" vēl atradās vadībā, raksturoja galvenais treneris Hornačeks.

Pēdējo ceturtdaļu "Knicks" zaudēja ar 11 punktu starpību (20:31).

"Ar visu to beigās mums bija iespēja panākt izlīdzinājumu. Tomēr, lai arī neuzvarējām, puiši cīnījās un spēlēja kā komanda. Atdevām 25 rezultatīvas piespēles - tas ir viens no labākajiem mūsu rādītājiem šajā sezonā. Četriem spēlētājiem jau pirmajā puslaikā bija vismaz desmit punkti," pozitīvās tendences atzīmēja treneris. "Taču, ja nevaram gūt punktus pēdējā ceturtdaļā, tad mums savā laukuma pusē jāaptur pretinieki."

Šis bija "Knicks" trešais zaudējums pēc kārtas un piektā neveiksme pēdējās sešās spēlēs. "Knicks" šobrīd ar 22 uzvarām un 32 zaudējumiem ieņem vien 12. pozīciju Austrumu konferences tabulā. No izslēgšanas turnīra zonas Ņujorkas komandu procentuāli šķir trīs ar pusi uzvaras.

Nākamo spēli "Knicks" aizvadīs pret "Nuggets" naktī uz svētdienu, bet jau svētdienas vakarā ņujorkieši uzņems Dāvi Bertānu un Sanantonio "Spurs".

Izmantotie resursi:NBA.comTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties