01.10.2017. 13:40

„Pēc visiem viņa savainojumiem es patiešām esmu šokēts par to, cik labi Noā treniņos nospēlējis, jo es no tiesas nedomāju, ka viņš būs tam gatavs tik ātri,” sacīja Džefs Hornačeks. „Esmu ļoti apmierināts ar to, ko esmu redzējis. Noā spēlē pareizu basketbolu, viņš piedāvā lieliskus aizsegus, pēc kuriem ātri reaģē, sniedzot mums papildu iespējas uzbrukumā. Viņš labi noslēdz caurgājienus un kopumā rāda ļoti labu basketbolu.”

Noā nemaz ne tik sen bija gada labākā aizsardzības spēlētāja balvas ieguvējs un Čikāgas „Bulls” komandas enerģijas motors, taču pēdējās divās sezonās viņa sniegums būtiski pasliktinājies traumu un citu apstākļu dēļ. Pirms gada gan viņš tāpat noslēdza bagātīgu līgumu ar „Knicks” uz četrām sezonām un par 72 miljoniem dolāru, taču nespēja šo summu attaisnot, cīnoties ar traumām un arī nopelnot diskvalifikāciju par aizliegto vielu lietošanu, kas viņam liks izlaist sezonas sākumu.

„Noā vēlas atgriezties un parādīt visiem, kāds spēlētājs viņš ir,” sacīja Hornačeks. „Noā vasarā ir strādājis ļoti smagi, es to patiešām novērtēju.”

Diskvalifikācija franču centra spēlētājam attiecas tikai uz regulārās sezonas sākumu, līdz ar to pārbaudes spēlēs viņš varēs piedalīties. Hornačekam šajā laikā būs grūtais uzdevums tikt skaidrībā par situāciju savā komandā, kurā pēc Karmelo Entonija aizmainīšanas ir pieci garie spēlētāji ar pretenzijām uz vērā ņemamu spēles laiku – Kristaps Porziņģis, Eness Kanters, Noā, Villijs Ernangomess un Kails O`Kvins.

Noā gan nav aizvadījis NBA spēli kopš ceturtā februāra, un, neskatoties uz savām uzslavām, Hornačeks apliecināja, ka sākumā Noā spēles laiks būs ierobežots: „Droši vien sākumā viņam liksim mazāku slodzi, taču skaidrs, ka vēlamies viņu atpakaļ ierindā un vēlamies, lai Noā atgūst spēles garšu. Viņš bija mūsu komandas daļa pagājušajā, tāpēc noteikti dosim viņam laiku.”

Izmantotie resursi:Knicks coach: I’m ‘shocked’...Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties