05.01.2017. 14:06
Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņujorkas «Knicks» piedzīvojusi sešus zaudējumus pēc kārtas un vairs neatrodas Rietumu konferences spēcīgāko astoņu vienību skaitā, kas pēc regulārā turnīra spēlēs izslēgšanas turnīrā. Komandas galvenais treneris Džefs Hornačeks uzskata, ka viņa vadītie basketbolisti laukumā atdod sevi visu.

Pēdējās trīs spēlēs Ahileja cīpslas savainojuma dēļ klāt nav bijis Latvijas garā gala spēlētājs. 

«Daudz no lietām darām pareizi,» ietekmīgajā Ziemeļamerikas medijā ESPN citēts Hornačeks. «Uzlabojusies ir bumbas kustība, labi aizsargājāmies, palīdzot viens otram, un ģērbtuvē spēlētāji redzami noguruši. Viņi spēlēja tik smagi, cik to spēja, un tas ir viss, ko no viņiem prasu.»

Naktī uz ceturtdienu «Knicks» ar rezultātu 104:105 savā laukumā piekāpās Milvoki «Bucks» komandai, kas Ņujorkas vienībai kļuva par sesto zaudējumu pēc kārtas. Uzvaru Milvoki basketbolistiem pēdējā sekundē nodrošināja Grieķijas uzbrucējs Jannis Adetokunbo.

«Knicks» pēdējo vienpadsmit spēļu bilancē ir tikai divas uzvaras. 

«Domāju, ka varam uzvarēt daudz maču, ja turpināsim spēlēt tā, kā to darījām lielākoties šajā spēlē,» sacīja Karmelo Entonijs, kurš ar gūtiem 30 punktiem bija mača rezultatīvākais spēlētājs. «Mēs nedrīkstam nolaist rokas. Zinām, kā reaģēt šādās situācijās, un mums jāatrod izeja, kā no tās izkļūt.» 

Vienu no savas NBA karjeras labākajām spēlēm «Knicks» sastāvā aizvadīja lietuvietis Mindaugs Kuzminsks, kurš 19 laukumā pavadīto minūšu laikā guva 15 punktus. «Uzskatu, ka mums joprojām nav «slepkavas instinkta»,» sacīja 27 gadus vecais Lietuvas basketbolists.  

Pagaidām nav zināms, kad laukumā atgriezīsies Porziņģis, bet tas varētu notikt naktī uz sestdienu, kad atkārtoti jātiekas ar «Bucks». 

Ar 16 uzvarām un 19 zaudējumiem «Knicks» šobrīd Austrumu konferencē ieņem 10. pozīciju. 



Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties