21.02.2014. 14:00

• Hokeja eksperts: Krievijas hokeja zvaigznes pamatīgi aptaisījās šodien
  • Somijas izlase gavilē, Krievijai olimpiāde beigusies 2014. g. 19. februāris
  • Zviedrija trešajā periodā sagrauj Slovēniju un iesoļo pusfinālā 2014. g. 19. februāris

Somijas izlases vārtus šajā spēlē sargā Kari Lehtonens, bet Zviedrijas vārtu drošība uzticēta Henrikam Lundkvistam.

Šā pāra uzvarētājs svētdien finālā spēkosies ar Kanādas un ASV dueļa spēcīgāko izlasi. Savukārt zaudētāji sestdien aizvadīs maču par bronzas medaļām.

Otrs pusfināla mačs šodien norisināsies plkst.19:00 pēc Latvijas laika.

Ceturtdaļfinālā Somijas izlases ar 3:1 sarūgtināja mājinieci Krieviju, bet Zviedrija samērā pārliecinoši ar 5:0 apspēlēja Slovēnijas hokejistus.

Pirms četriem gadiem Vankūveras olimpiskajās spēlēs triumfēja Kanādas izlase, aiz sevis atstājot ASV un Somiju.

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439