18.04.2014. 18:00
Latvijas hokeja valstsvienība šobrīd, gatavojoties pasaules čempionātam, «Arēnā Rīga» aizvada pārbaudes spēli ar Oļega Znaroka vadīto Krievijas izlasi. Rezultāts pēc pirmās trešdaļas ir 1:1.

• Znaroks uz Rīgu vedīs 30 Krievijas izlases hokejistus 2005. g. 26. augusts
  • Lipmanam bijusi nopietna saruna ar Nolanu 2005. g. 26. augusts

Vārtu guvēji: 1:0 Roberts Bukarts (Jekimovs, 1:21), 1:1 Vadims Šipačovs (Varnakovs, Kaļinins) (11:29).

Rezultātu Latvijas izlase atklāja jau otrajā minūtē, kad Roberts Jekimovs pārtvēra aktīvi spēlējošo pretinieku ripu un atdeva to Bukartam, kurš bija sekmīgs pret vārtsargu, ieraidot ripu virs pārliktņa.

Kaut pārsvars piederēja Krievijai, arī Latvijas izlase laukumā neizskatījās slikti, tomēr 13.minūtē viesiem izdevās panākt izlīdzinājumu - Mihails Varnakovs apslidoja vārtus un centās pārspēt Edgaru Masaļski, bet pirmais pie atsistās ripas bija Vadims Šipačovs, metot precīzi. Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 1:1.

Sestdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Šodienas spēlei Latvijas izlases rindās netiks pieteikti vārtsargs Jānis Kalniņš, aizsargi Kristaps Sotnieks, Mārtiņš Gipters, Mārtiņš Porejs un Artūrs Kulda, kā arī uzbrucēji Jānis Ozoliņš, Gunārs Skvorcovs, Miks Indrašis un Roberts Lipsbergs. Savukārt uzbrucējs Lauris Dārziņš turpina atveseļošanos no angīnas.

Latvijas izlases kapteiņa pienākumus pildīs Rodrigo Laviņš, bet viņam asistēs Mārtiņš Cipulis un Jēkabs Rēdlihs.

Ar Latvijas komandu šajā un dienu vēlāk paredzētajā mačā nebūs galvenais treneris Teds Nolans. Viņš aizkavējies Ziemeļamerikā un Rīgā varētu ierasties nākamās nedēļas beigās. Komandu vadīs Toms Kūlens un Kārlis Zirnis.

Latvijas izlases sastāvs mačam ar Krieviju

Vārtsargi: Edgars Masaļskis («Poprad», Slovākija), Ivars Punnenovs (Rapersvīles «Jona Lakers», Šveice);

Aizsargi: Guntis Galviņš (bez kluba), Maksims Širokovs (Martiņī «Red Ice», Šveice), Rodrigo Laviņš, Jēkabs Rēdlihs (abi - Rīgas «Dinamo»), Agris Saviels (Redovres «Mighty Bulls», Dānija), Jānis Jaks («Rīga»), Artūrs Salija (Karagandas «Sariarka», Kazahstāna), Ēriks Ševčenko (Gvinetas «Gladiators», ECHL);

Uzbrucēji: Gints Meija, Andris Džeriņš, Mārtiņš Cipulis, Roberts Bukarts, Māris Bičevskis, Juris Upītis (visi - «Dinamo»), Aleksejs Širokovs («Red Ice»), Juris Štāls («Poprad»), Koba Jass (Liberecas «Bili Tygri», Čehija), Roberts Jekimovs (Tamperes «Ilves», Somija), Armands Bērziņš (Atirau «Beibaris», Kazahstāna), Kaspars Saulietis (Ņeftekamskas «Toros», VHL).

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439