16.04.2015. 18:35

, LSM.LV - Sports

Pret Norvēģiju vienīgos vārtus Latvijas izlasē guva Ieva Pētersone, kura otrās trešdaļas vidū panāca neizšķirtu 1:1. Uzvaru norvēģietēm nodrošināja Madelena Hauga-Hansena, kura Latvijas vārtsardzi Eviju Tētiņu pārspēja pēdējā perioda piektajā minūtē.

Latvijas valstsvienība turnīrā ir zaudējusi visās četrās aizvadītajās spēlēs un nākamgad atgriezīsies I divīzijas B grupā. Galvenā trenera Aleksandra Macijevska vadītā Latvijas izlase pirmajā spēlē zaudēja Čehijai (1:5), turpinājumā piekāpās Dānijai (4:5) un cieta smagu neveiksmi pret mājiniecēm francūzietēm (0:7). Turnīru Latvijas izlase noslēgs sestdien ar spēli pret Austriju.

Turnīrā uzvaru jau nodrošinājusī Čehija iekļūs elites divīzijā, bet vājākā komanda Latvija izkritīs uz I divīzijas B grupu. Pirms gada Latvijas sieviešu izlase uzvarēja I divīzijas B grupā un pakāpās vienu līmeni augstāk.