04.02.2014. 11:55
Latvijas hokeja virslīgas līdervienībai "Kurbadam" turpmāk palīdzēs uzbrucējs Vladislavs Dobreņkijs, kurš šo sezonu sāka Nīderlances čempionāta pastarīša "Kemphanen" sastāvā.

22 gadus vecais Latvijas hokejs uzbrucējs Vladislavs Dobreņkijs ar "Kurbadu" trenējās kopš janvāra beigām, bet laukumā nevarēja doties, jo spēlētāja pāreja netika nokārtota oficiāli.

Šajā sezonā Dobreņkijs izcēlies ar 10 spēlēm un 15 (6+9) punktiem Nīderlandes čempionāta vājākās komandas Eindhovenas "Kemphanen" rindās. Pirms pievienošanās "Kurbadam" Dobreņkijs jau ilgāku laiku uzturējās Latvijā (ģimenes apstākļu dēļ), bet iepriekš sezonas gaitā izlaida vairākas spēles savainojuma dēļ.

"Kemphanen" sastāvā ir vēl trīs Latvijas hokejisti – uzbrucējs Toms Zeltiņš (19 spēlēs 5+14) un aizsargi Jānis Brakšs (31 spēlē 5+12) un Raimonds Tūbelis (31 spēlē 2+12).

"Līgumā bija punkts, ka pēc abpusējas vienošanās varu lauzt līgumu un atstāt komandu. Ģimenes apstākļu dēļ biju spiests to darīt un atgriezos Latvijā. Vairāki spēlētāji "Kurbadā" man ir pazīstami un iepriekš esmu spēlējis arī pie trenera Aigara Ciprusa. Ar nepacietību gaidu brīdi, kad varēšu debitēt jaunajā komandā," atklāja Dobreņkijs.

Informācija "Kurbada" mājas lapā liecina, ka uzbrucējs savas jaunās komandas rindās varētu debitēt jau rīt paredzētajā spēlē ar "Ozolniekiem/MONARCH". Ar 61 punktu 26 spēlēs "Kurbads" pārliecinoši ieņem pirmo vietu Latvijas hokeja virslīgā.

Izmantotie resursi:Hokejs - KurbadsLatvijas Hokeja federācijaLatvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties