31.07.2015. 10:01

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Kā vēstīts televīzijas sižetā, divi draugi, dodoties makšķerēt, pie kādas Tunošonkas upes pietekas atraduši nūjas, kas vēlreiz atgādinājis par šausminošo katastrofu.

"Pacēlu ar kāju, skatos nūja, bet 5-10 metrus tālāk atradu otru," paudis tās atradējs Romāns Smirnovs. Draugi nūjas sākumā nolikuši pie traģēdijas vietas memoriāla, bet vēlāk atgriezušies, un tagad nezina, ko ar tām darīt. Kā vēsta sižets, tāpat nesen traģēdijas vietā atrasts Aleksandra Gaļimova mobilais telefons. Jaroslavļā nav, kur glabāt šādas lietas, bet vienā no muzejiem ir Josefa Vašīčeka spēļu krekls un apdegusi nūja.

Kaut Skrastiņš "Lokomotiv" komandā neaizvadīja nevienu oficiālu spēli, sižetā uzsver, ka līdzjutēji atceras arī viņu.

"Bija savākts kolosāls sastāvs un zelts būtu bijis mūsu," pauda Romāns Smirnovs, kurš izteicies, ka atrastās nūjas gatavojas atdot Skrastiņa atraitnei Zanei.

Traģiskā avārija notika 2011.gada 7.septembrī. Tajā dzīvību zaudēja visa Kontinentālās hokeja līgas (KHL) "Lokomotiv" komanda, ieskaitot vienu no visu laiku labākajiem Latvijas hokejistiem Skrastiņu. ''Jak-42" markas lidmašīna avarēja Jaroslavļā neilgi pēc pacelšanās. Tajā atradās 45 pasažieri, 43 no tiem gāja bojā avārijas brīdī. Izdzīvoja vienīgi borta inženieris Aleksandrs Sizovs un Krievijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Gaļimovs, kurš gan pēc piecas dienas ilgas cīņas par dzīvību slimnīcā mira.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties