05.08.2015. 12:24
Latvijas hokeja virslīgas komandai HK «Liepāja» uz pārbaudes laiku pievienojies Slovākijas uzbrucējs Peters Gapa, vēsta vienības mājaslapa.

Komandai uz pārbaudes laiku ir pievienojies un šodien laukumā izies 22 gadus vecais slovāku uzbrucējs Gapa, kura hokejista karjera līdz šim ir aizvadīta Slovākijas komandā HK SKP «Poprad».

Pagājušās sezonas 39 Slovākijas čempionāta cīņās Gapa izcēlās ar sešiem vārtu guvumiem.

Šodien HK «Liepāja» aizvada savu šīs sezonas pirmo pārbaudes spēli pret HK «Beibaris» (Kazahstāna), un spēle pulksten 16.00 notiek Brocēnos.

Jaunpienākušā spēlētāja izvēli pamato komandas menedžeris Toms Strauss: «Spēlētāju piedāvājums šobrīd ir plašs, jo daudzi grib tikt Liepājas komandā. Tā kā mums nav pieredzes ar leģionāriem, nolēmām izmēģināt vispirms vienu kandidātu. Par labu Peteram Gapam ir tas, ka, pirmkārt, viņš nāk no Slovākijas hokeja, otrkārt, informācija par šo spēlētāju ir iegūta no cilvēkiem, kas ar viņu ir spēlējuši un dod labas atsauksmes. Priekšā ir divas pārbaudes spēles, kurās hokejists varēs sevi parādīt, un tad arī mēs pieņemsim lēmumu.»

Spēlē pret HK «Beibaris» HK «Liepāja» dosies šādā sastāvā:

Vārtsargi - Grīnfogels, Petkus;

Ķepals, Liepiņš – Pujāts, Zabis, Diļevka;

Vībāns, Aniņš – Mazurs-Mago, Plānics, Maslovskis;

Makarovs, Pāvelsons – Gapa, Žučkovs, Kuzminovs;

Alonderis – Kaļeiņikovs, Nazarovs, Ļaščenko, Krakausks.

Nākošā tikšanās ar HK «Beibaris» notiks piektdien, 7. augustā, LOC Ledus hallē Liepājā pulksten 18.30. Ieeja par brīvu.Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties