07.11.2015. 18:04

, LSM.LV - Sports

Vārtsargs uzsvēra, ka priecājas tiklab par sevi, kā par visu komandu, jo debitēt ar uzvaru savu skatītāju priekšā ir liels prieks.  Pirms spēles Ančs nebija satraucies, un komandas biedri viņu uzmundrinājuši.

Ančs sprieda, ka otrajā periodā pēc mājinieku noraidījumiem spēle pavērsās labvēlīgāk Itālijai. Pēdējā trešdaļā Itālijai vairāk vajadzēja uzbrukt, taču pretinieks iemeta tikai vienus vārtus, kad Latvijas izlase iekrita uz spēlētāju nomaiņu, atzina vārtsargs.

Latvijas izlase Liepājā nebija maksimāli spēcīgākajā sastāvā - komandā gan tika iesaistīti daudzi potenciālie līderi, taču pret Itāliju viņi nespēlēja, savukārt Rīgas "Dinamo" spēcīgākie hokejisti uz turnīru netika izsaukti. Komandu Liepājā vadīja Ēriks Miļuns un Kārlis Zirnis, jo valstsvienības galvenais treneris vēl nav nosaukts.

Pirmajās divās spēlēs Latvijas izlase pieveica Japānu (5:4) un zaudēja Baltkrievijai (3:4), kas palika nepārspēta un kļuva par turnīra uzvarētāju. Latvijas izlase ieņēma otro vietu.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa