27.02.2012. 22:10
Zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) A divīzijas regulārā čempionāta pirmdienas spēlē piedzīvoja Latvijas komanda HK «Rīga», kas savā laukumā ar 1:2 piekāpās Novosibirskas «Sibirskije snajperi» vienībai.

Resursi

• HK «Rīga» zaudē vienai no līdervienībām «Omskije jastrebi»

Vienīgos vārtus Latvijas kluba labā guva Roberts Bukarts.

Pirmajā trešdaļā cīņa bija līdzīga un abām komandām bija vairākas labas iespējas gūt vārtus, tomēr teicami spēlēja abi vārtsargi un rezultāts nemainījās. Spēles devītajā minūtē «Rīgas» komanda palika skaitliskajā mazākumā un neilgi pirms vairākuma beigām viesiem izdevās atklāt rezultātu, kad rīdzinieku vārtsargu Kristeru Gudļevski ar precīzu metienu vārtu augšējā stūrī pārsteidza Oļegs Zadojenko. Atlikušajās pirmās trešdaļas minūtēs komandas apmainījās ar noraidījumiem, taču neviens no vairākumiem netika realizēts.

Otro trešdaļu nedaudz sekmīgāk sāka «Sibirskije snajperi» hokejisti un mača 24.minūtē Aleksejs Lučņikovs panāca 2:0 viesu labā. Turpinājumā «Rīgas» komanda pakāpeniski pārņēma iniciatīvu savās rokās un izveidoja vairākas bīstamas epizodes pretinieku vārtu tuvumā, bet divas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Bukarts pēc teicamas Edgara Dīķa piespēles izslidoja vienatnē pret Novosibirskas kluba vārtsargu Dmitriju Rjažinovu un bija nekļūdīgs - 1:2.

Pašās otrās trešdaļas beigās Bukarts nopelnīja noraidījumu uz 2+10 minūtēm par sitienu galvas un kakla apvidū, taču «Sibirskije snajperi» hokejistiem šo vairākumu neizdevās realizēt.

Reklāma

Trešajā trešdaļā «Rīgas» komanda izmisīgi centās atspēlēties, taču to izdarīt neļāva disciplinētā pretinieku spēle aizsardzībā un bez kļūdām spēlējošais Rjažinovs. Astoņas minūtes pirms mača pamatlaika beigām nelielu kautiņu sarīkoja «Rīgas» uzbrucējs Māris Bičevskis un Novosibirskas klubs aizsargs Maksims Ignatovičs, par ko abi tika noraidīti līdz mača beigām, tomēr cīņas gaitu tas būtiski nelauza.

Pusotru minūti pirms trešās trešdaļas beigām Latvijas klubs ķērās pie pēdējā cerību salmiņa un Gudļevski nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, turklāt šajā brīdī viesi spēlēja mazākumā, tomēr arī tas nepalīdzēja rīdziniekiem atspēlēties, kaut laukuma saimnieki bija ļoti tuvu vārtu gūšanai.

Līdz ar to HK «Rīga» piedzīvojusi trīs zaudējumus pēc kārtas.

Arī pēdējos četrus mačus Leonīda Tambijeva padoties aizvadīs savu līdzjutēju priekšā.

MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā pēc šīs spēles «Rīga» ar 79 punktiem 56 spēlēs saglabāja 4. vietu, kas regulārā čempionāta izskaņā ļautu iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana