17.03.2014. 22:09

Spēles 12. minūtē Nikolajs Jeļisejevs izvirzīja vadībā laukuma saimniekus, tomēr otrās trešdaļas 5. minūtē izlīdzinājumu panāca Nikolajs Prohorkins, bet nepilnas septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām Ivans Kaštanovs pretuzbrukumā izvirzīja vadībā viesus.

Atlikušajā laikā rīdziniekiem bija iespēja četras minūtes spēlēt vairākumā, kuru laikā Edmunds Augstkalns un Edgars Siksna ar nepilnas pusotras minūtes intervālu guva divus vārtus, izvirzot HK «Rīga» vadībā. Tomēr 55 sekundes līdz pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca «Krasnaja armija» hokejists Artjoms Blažijevskis.

Papildlaikā laukuma saimnieki tomēr izrāva uzvaru, kad 5. minūtē precīzi meta Linards Mazurs-Mago.

Sērijas ceturtā spēle jau otrdienas vakarā risināsies turpat, «Inbox.lv» ledus hallē Piņķos

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Maskavā laukuma saimnieki svinēja pārliecinošas uzvaras ar 7:2 un 6:2.

Pirmajā kārtā «rīdzinieki» ar 3-2 sērijā pieveica Austrijas komandu Zalcburgas «Red Bull», pirmoreiz vēsturē pārvarot MHL play-off pirmo kārtu.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029