16.11.2015. 15:23
Latvijas komanda «Rīga», turpinot savu ieilgušo neveiksmju sēriju, pirmdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 2:4 (2:1, 0:2, 0:1) piekāpās Sanktpēterburgas «SKA-Serebrjanije ļvi» spēlētājiem.

Jau pirmajās astoņās minūtēs pēc Kristapa Zīles un Oļega Šišļaņņikova metieniem rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr mājinieki vienus vārtus atguva pirmās trešdaļas beigās, bet vēl divas ripas iemeta 68 sekunžu laikā otrās trešdaļas beigu daļā, kas jau ļāva izvirzīties vadībā.

Trešajā trešdaļā «Rīgas» hokejisti divas reizes īsā laikā palika trijatā pret pieciem pretiniekiem, un otro no šīm iespējām «SKA-Serebrjanije ļvi» spēlētāji izmantoja, iegūstot divu vārtu pārsvaru un nodrošinot panākumu.

«Rīgas» komandai šis bija jau ceturtais mačs Sanktpēterburgā pēc kārtas. Pirms tam iepriekšējā nedēļā rīdzinieki divreiz spēlēja ar citu šīs pilsētas vienību SKA-1946, ciešot zaudējumus ar 1:3 un 3:5, bet svētdien viņi ar 2:4 piekāpās «SKA-Serebrjanije ļvi».

Pirms šī izbraukuma iepriekšējo spēli rīdzinieki aizvadīja vien 22.oktobrī, kad savā laukumā ar 1:4 piekāpās Čerepovecas «Almaz» vienībai. Oktobrī rīdzinieki guva tikai vienu uzvaru un piedzīvoja septiņas neveiksmes, bet šobrīd pēdējās 11 spēlēs piedzīvoti jau desmit zaudējumi.

Latvijas komandas izbraukuma sērija turpināsies, kad šīs nedēļas beigās divreiz būs jāspēkojas ar Baltkrievijas vienību Minskas «Dinamo-Raubiči», kas ir visas līgas pastarīte un šosezon spējusi gūt tikai vienu punktu. Pēc tam mēneša beigās «Rīga» divreiz uzņems savā laukumā «Dinamo-Raubiči».

Šajā izbraukuma sērijā «Rīgas» komandai palīdz arī uzbrucējs Roberts Locāns, kurš šosezon spējis nostiprināties Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienības Rīgas «Dinamo» sastāvā.

Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā «Rīga» ar 15 punktiem 19 spēlēs ieņem septīto vietu starp astoņām komandām, apsteidzot vienīgi «Dinamo-Raubiči», bet «SKA-Serebrjanije ļvi» ar 29 punktiem pakāpušies uz šīs divīzijas trešo vietu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009