14.01.2014. 21:36

Pirmās trešdaļas vidū vispirms Oskars Batņa realizēja skaitlisko pārsvaru, bet pēc trim minūtēm Artūrs Ševčenko dubultoja «rīdzinieku» pārsvaru. Otrā perioda vidū Edgars Siksna izmantoja vairākumu, panākot jau 3:0, bet atlikušajā laikā mājinieki nosargāja vārtsargam Rihardam Cimermanim «sauso» uzvaru.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 78 punktiem 39 spēlēs ieņem piekto vietu.

Trešdien abas komandas aizvadīs vēl vienu savstarpējo maču, bet sestdien un svētdien «rīdzinieki» uzņems citu Baltkrievijas komandu Bobruiskas «Dinamo-Šiņņik».

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa