16.02.2015. 21:18
HK «Rīga» pirmdien ar 3:4 viesos pret MHK «Spartak» piedzīvoja zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē.

Rīdziniekus pirmajā periodā vadībā izvirzīja Nikolajs Jeļisevs, bet trešajā trešdaļā 2:1 panāca Linards Mazurs-Mago un 3:3 - Ričards Kondrāts. Tomēr 49 sekundes pirms pamatlaika beigām mājinieki ieguva tiesības izpildīt soda metienu, ko realizēja Iļja Pavļukovs.

HK «Rīga» ir 76 punkti 52 spēlēs, bet komanda vēl nav garantējusi sev vietu izslēgšanas turnīrā.

MHL spēle: MHK «Spartak» - HK «Rīga» 4:3 (0:1, 0:0, 4:2)

Vārtus guva: Konstantīns Šabunovs, Sergejs Aleksejevs, Aleksandrs Removs, Iļja Pavļukovs - Nikolajs Jeļisejevs, Linards Mazurs-Mago, Ričards Kondrāts

Vārtsargi: Aleksandrs Truškovs - Nils Grīnfogels

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana