30.11.2014. 19:36
Latvijas komanda «Rīga» Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja Baltkrievijas klubam Bobruiskas «Dinamo-Šiņņik», mača gaitā divreiz nenosargājot vienu vārtu pārsvaru.

Laukuma saimniekus vadībā otrās trešdaļas 14.minūtē izvirzīja Aleksandrs Visockis, tomēr 28 sekundes pirms trešdaļas beigām viesi vairākumā atjaunoja neizšķirtu. Trešās trešdaļas 15.minūtē vēlreiz «Rīgai» vadību dāvāja Deivids Sarkanis, un arī šoreiz «Dinamo-Šiņņik» atbildēja ar gūtiem vārtiem vairākumā, izceļoties mazāk nekā divas minūtes pēc mājinieku precīzā metiena.

Uzvarētājs noskaidrojās pēcspēles metienu sērijā, kurā viesi bija pārāki ar 1:0. Neprecīzus izgājienus rīdzinieku rindās veica Nikolajs Jeļisejevs, Rodrigo Ābols un Kārlis Ozoliņš.

Abu komandu pirmajā savstarpējā mačā «Rīga» dienu iepriekš bija pārāka ar 4:1.

Ar šo dueli rīdzinieki noslēdza četru mājas spēļu sēriju pret Baltkrievijas klubiem. Iepriekš šonedēļ «Rīga» divreiz uzņēma Minskas «Junostj», kuru pārstāv uzbrucējs Deniss Baškatovs, uzvaras un zaudējumus dalot uz pusēm.

Ar «Dinamo-Šiņņik» hokejistiem «Rīga» pagājušajā nedēļā divreiz tikās izbraukumā, šajos mačos gūstot vienu panākumu.

Kopumā 12 novembra mačos Latvijas komanda izcīnījusi sešas uzvaras.

Turpinājumā «Rīga» nākamnedēļ divreiz viesosies pie Sanktpēterburgas SKA-1946 komandas, bet pēc tam līdz 23.decembrim ilgs pārtraukums, kas saistīts ar pasaules čempionātu U-20 izlasēm.

Pašlaik «Rīgai» nevar palīdzēt rezultatīvais uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, jo saistībā ar viņa pārēju no «Ogre»/«Sāga 97» komandas nav nokārtotas visas formalitātes.

Ar 45 punktiem 32 mačos «Rīga» Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ieņem astoto vietu desmit komandu konkurencē, bet «Dinamo-Šiņņik» ar 51 punktu 34 spēlēs atrodas ceturtajā pozīcijā.