16.02.2014. 21:32

«Rīdzinieki» mača rezultātu atklāja jau 42.sekundē, kad vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs, taču pēc dažām minūtēm viesi rezultātu izlīdzināja. Tomēr spēles turpinājumā Latvijas komanda guva trīs vārtus un panāca pārliecinošo 4:1. Noslēdzošajā periodā abas vienības apmainījās vārtu guvumiem, Jeļisejevam gūstot otros vārtus mačā.

Otrā perioda izskaņā starp abām komandām izcēlās kautiņš.

Līdz ar to «Rīga» sagādājusi «Almaz» pirmo zaudējumu pēc septiņu uzvaru sērijas.

Pirmdien komandas tiksies atkārtoti, bet pēc tam rīdziniekiem gaidāmi regulārā čempionāta pēdējie četri mači, kas notiks izbraukumā.

Novembrī notikušajās vienību divās cīņās Čerepovecā uzvaras tika dalītas uz pusēm.

Iepriekš trešdien un ceturtdien «Rīga» divreiz uzņēma vienu no turnīra vadošajām komandām Jaroslavļas «Loko», izcīnot vienu panākumu.

Šīs sezonas 51 spēlē «Rīgas» vienība piedzīvojusi 16 zaudējumus pamatlaikā. «Rīgas» komandai MHL turnīrā ir arī viena tehniskā uzvara, jo no sacensībām izslēgta Ungārijas vienība Budapeštas «Patriot». Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik «Rīgas» komanda ar 98 punktiem ieņem sesto vietu, bet «Almaz» 53 mačos tikusi pie 93 punktiem, kas ļauj ieņemt šīs konferences septīto pozīciju.

Abas vienības jau ir nodrošinājušas vietu izslēgšanas spēļu turnīrā.

Pēc «Patriot» komandas izslēgšanas MHL regulārajā čempionātā palikušas 39 komandas no septiņām valstīm, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Pēc regulārās sezonas izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras konferences 16 spēcīgākās vienības.

Trīs iepriekšējās sezonās Leonīda Tambijeva vadītā «Rīgas» komanda spēja iekļūt Harlamova kausa izcīņas turnīrā, tomēr allaž jau pirmajā kārtā zaudēja Mitišču «Atlanti» komandai.