21.10.2016. 21:09

“SKA-1946” uz spēli ieradās kā Rietumu konferences līdere, kamēr “Rīga” šosezon nokļuvusi izteiktas pastarītes lomā. Arī šodienas mačā nule kā Latvijas izlases sastāvā iekļautais vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals nespēja savus vārtus neskartus nosargāt ilgi – jau 39. sekundē Vladimirs Barabanovs izvirzīja SKA vadībā.

Tieši Barabanovs atbildīgs arī par otro SKA vārtu guvumu, un “Rīga” jau 11. minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2. Drīz noraidījumu saņēma Haralds Šteinbergs, bet mazākumu rīdzinieki izturēja.

Otrajā periodā “Rīga” ielaida tikai vienus vārtus, taču liela iemesla sajūsmai nebija, jo rezultāts bija 0:3. Savukārt uzbrukumā “Rīgai” neizdevās praktiski nekas, un metienu attiecība otrajā periodā bija traģiska – 15:1 “SKA-1946” labā.Trešajā periodā komandas apmainījās ar abpusējām rupjībām un asumiem, taču tas panākumus “Rīgai” nesniedza, gluži otrādi, Barabanovs nokārtoja sev “hat-trick” un savai komandai 4:0. Metienu attiecība šajā mačā 38:18 SKA labā.

Abas komandas tikās arī vakardienas spēlē, kad “SKA-1946” uzvarēja ar 2:1. “Rīgai” šis ir 18. zaudējums 20 MHL sezonas spēlēs, un kopumā iegūti tikai astoņi punkti.

Izmantotie resursi:Хоккей. МХЛ. Регулярный чемпионат. Игра номер...