27.02.2012. 22:42
HK Rīga pirmdien Piņķos ar 1:2 piekāpās Sibirskije Snaiperi vienībai no Novosibirskas, piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL).

Viesi atklāja rezultātu pirmās trešdaļas vidū, kad HK Rīga spēlējot mazākumā, vārtsargs Kristers Gudļevskis neaizsniedzās līdz Oļega Zadojenko mestajai ripai. Savukārt otrās trešdaļas sākumā Aleksejs Lučņikovs divkāršoja Novosibirskas komandas pārsvaru. Vienīgos vārtus laukuma saimniekiem guva Roberts Bukarts, otrās trešdaļas beigās samazinot rezultāta starpību līdz 1:2.

HK Rīga vienīgais veiksmes brīdis bija Bukarta rezultatīvais izgājiens vienam pret vienu, bet pēdējā periodā laukuma saimniekiem nekādi neizdevās rezultatīvi noslēgt daudzos uzbrukumus, un nelīdzēja arī vārtsarga aizstāšana ar sesto laukuma spēlētāju.

HK Rīga ar 56 spēlēs gūtiem 79 punktiem saglabāja 4.vietu Ziemeļrietumu divīzijā, un komanda turpina cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Regulārās sezonas noslēgumā izslēgšanas turnīrā iekļūs divīzijas četras spēcīgākās komandas. Regulārajā sezonā HK Rīga atlikušas vēl četras spēles.