05.01.2015. 17:36
Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā HK "Rīga" šodien jauno gadu iesāka ar neizprotamu sagrāvi pret Sanktpēterburgas "Serebrjanije Lvi" (1:8). Rīdzinieku labā vienīgo ripu iemeta 17 gadus jaunais uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals.

Sanktpēterburgā pirmie divi periodi aizritēja līdzvērtīgā cīņā, taču mājinieki savus momentus realizēja krietni efektīvāk (4:1). Trešajā periodā uz laukuma dominēja vietējie hokejisti un iemeta vēl četras ripas (8:1). Pieci vārti tika gūti nevienādos sastāvos.

MHL Rietumu konferencē Rīgas komanda 38 spēlēs izcīnījusi 53 punktus un ieņem 14. vietu, savukārt Sanktpēterburgas "lauvas" ar 40 punktiem atrodas 18. pozīcijā. Rīt šīs komandas tiksies vēlreiz.

Šajā sezonā Latvijas galvaspilsētas klubs jau bija saskāries ar tik lielu rezultāta starpību - 2. novembrī rīdzinieki sagādāja nesmukumu tiem pašiem "Sudraba lauvām" (9:0), savukārt desmit dienas vēlāk rīdziniekus pārmācīja Sanktpēterburgas SKA-1946 (1:8).

"Serebrjanije Lvi" - "Rīga" 8:1 (3:1, 1:0, 4:0)Vārti: 02:58 Kantogins (Polodjans) 1:0, 05:51 Makarovs (Kujanovs, Jermakovs) 2:0, 10:19 Zeļonkovs (Kozlovs), maz. 3:0, 16:52 Dzierkals (Ābols), vair. 3:1, 24:07 Polodjans (Jakimenko) 4:1, 42:03 Vagazovs (Moisejevs, Korobovs), vair. 5:1, 52:57 Zeļonkovs (Moisejevs), vair. 6:1, 54:38 Moisejevs (Kantogins, Ņesterovs), vair 7:1, 57:44 Kozlovs (Zeļonkovs) 8:1.Metieni: 38-31Metieni vārtu rāmī: 29-25Iemetieni: 35-19Soda minūtes: 10-14Vārtsargi: Bezborodovs - Grīnfogels